Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalomnak minden nap...

Alhasi fájdalomnak minden nap "kell" lennie terhesség során? Vagy nem baj ha pár napig nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Most vagyok 12 hetes és eddig úgy emlékszem minden nap voltak alhasi fájdalmaim az elejétől kezdve, de most 2 napig nem volt semmi, tegnap délután megint fájt ma még nem. Ez így normális? Jövő hét hétfőn megyek orvoshoz
2019. jún. 19. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell, hogy legyen


Sajnálom hogy eddig minden nap volt

2019. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell mindennap fájjon,sőt akár el is múlhat teljesen a terhesség végéig, nincs érre semmilyen szabály! Örülj neki ha nem fáj, viszon lehet hogy vissza fog térni mert elkezd nőni a méhed és nyúlnak a szalagok,nekem sem fájt végi az első terhességemnél sem. 18+5hkm
2019. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ez megnyugtató. :)
2019. jún. 19. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nekem pl soha nem volt
2019. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Boldog babavárást, a lényeg hogy ne stresszelj,élvez a kismamiságot. 2voltam.
2019. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. jún. 19. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem fájt a hasam terhesen, csak amikor vajúdtam. 2 kislányom van.
2019. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 unique82 válasza:
Az első gyereknél nem fájt! A másodiknál nem durván, de egy kicsit fájdogált. Sajnos a 12 héten bevéreztem. (Tavaly ilyenkor jártam a 12 hétben.) Szerencsére nem volt komolyabb, csak a méhszáj hozzáért a placentához. Így vigyázni kellett magamra, nem emelhettem. Mára már 6 hónapos elmúlt kislányom, Alina ;)
2019. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 nappal ezelőttig volt, most lépek a 6. hétbe.
2019. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!