Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl nagy a pocakom?

Nem túl nagy a pocakom?

Figyelt kérdés
Szerdán leszek 10 hetes és már ébredés után ekkora a pocakom. Napvégére csak fokozódik. Kellene aggodnóm miatta? Esetleg lehet hogy ketten vannak csak nem látták még rendesen?
2019. jún. 24. 07:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja és amit megeszel, az 3-6 óra múlva fog puffasztani, úgyhogy ezért jellemző jobban este.
2019. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A sógornöm is nagyon vékony, magas, kbm 1 tányér leves után is úgy nézett ki mindig,mint aki félidős terhes... 😁
2019. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez csak puffadás, uh-on meg 2 szívhangot kellett volna hallani hogy ha netán ikrek lennének de még ha ikrek is akkor se ekkora 10 hetesen.
2019. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
Az az ajtó. Te jó ég.
2019. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki nagyon szeretné, hogy látszódjon, hogy babát vár, ki tudja nyomni úgy a hasát, hogy plusz 3 hónapot produkáljon:) Ezt nem bántásból írom. Tedd a szívedre a kezed, ugyanúgy tartod-e magad, egyenes háttal, kihúzott derékkal, vagy jól előrenyomod-e a pocakod?

A puffadás egy dolog egyébként, a nem terhesek is puffadnak, nem ismeretlen sem az érzés, sem a látvány, akármilyen vékonyak is egyébként.

2019. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én bevallom nem tudom értelmezni a képet? Ezt honnan fotoztad? Felülről? Vagy honnan?
2019. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10hetesen nekem is ilyen volt a hasam. Már reggel is sokszor. Ez még kb a 12-13.hétig csak a puffadás miatt van. Ha ketten lennének az már kiderült volna.
2019. jún. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy rosszul ne vegyel Aspumisant. Nekem is ekkora volt a hasam (ha nem nagyobb), es nem a puffadas miatt. Es egy babo van a pocimban. Alkati kerdes elsosorban szerintem. Ne aggodj!
2019. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!