Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Forog allandoan a babám? Hol...

Forog allandoan a babám? Hol faros, hol fejvégü, nem lesz ez baj hányadik hétig csinálhatja ezt? 27hétben vagyok nem kellene lassan megállni neki

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szióka!forgott nekem is egészen a 37-dik hétig.Azután állt csak meg.De mondjuk van olyan eset is,h csak 1-2 nappal a szülés elött fordul át.Ugyhogy a te babócádnak még bőven van ideje.Boldog babavárást.
2008. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok, hétfőn voltam uh-n. Örültem, hogy a feje van lefelé, de azt mondták, hogy ez még nem jelent semmit.

Egyébként nekem is hol azt mondják, fejvégű, hol faros.

2008. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még néhány hétig ez így lehet. Nekem nagy a babám, kb két héttel megelőzi méretben az átlagadatokat, ezért nagyon megörültem, amikor azt mondta a doki kerek 28 hetesen, hogy befordult, fejvégű (addig harántfekvésben volt). Azt mondta, hogy nagy eséllyel már nem fog forgolódni, merthogy nagy baba és nincs helye. Aham. Persze. Pont egy héttel később mentünk 4D-re és akkor már faros volt. Mondtam a szonográfusnak, hogy egy héttel ezelőtt már be volt fordulva és azt mondta, hogy nem hiszi, hogy mert tényleg nagy baba a méhemhez képest, kitölt mindent, szerinte nem fordulhat ide-oda már.

Hát, ő megtette. Következő alkalommal a 32. héten már ismét fejvégű volt és úgy is maradt (lekopogom), már a 38. hétben vagyok, a pocim is leszállt, reménykedem, hogy most már tényleg nem tud forgolódni.

Ne aggódj, tudják a babák, hogy mikor, minek jön el az ideje!

2008. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!