Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akar minden áron lebeszé...

Miért akar minden áron lebeszélni a fürdőzésről, ha az orvos engedélyezi?

Figyelt kérdés

Megyünk a Balcsira, s van egy barátnőm, aki azóta, hogy mondtam, egyfolytában azt hajtogatja, hogy Ő nem menne bele a helyemben, meg milyen sokan lesznek, s majd nem figyelnek rám, meg majd elkapok egy csomó mindent!

Teljesen zárt a méhszájam, s az utolsó vizsgálatnál direkt rákérdeztem a dokitól, hogy mehetek-e vagy sem. A válasza határozott igen, nyugodtan fürödhet volt!

Vagy tényleg nem lenne célszerű?

27 hetes kismama


2010. júl. 9. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem a párom készít ki ezzel. Ez már több egy sima féltésnél sztem. :S Ne foglalkozz a csajjal, én sem teszem, pedig ő a párom.:)

15 hkm.

2010. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem mennyél, de figylj arra hogy jólessen, ne fázzatok meg:) jó balcsizááást:)
2010. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden doki más, az én dokim azt mondta, itthon sehová se menjek be, se Balcsi, se Velencei-tó. És nem is mentem, kibírtam. Azon a nyáron tengerhez mentünk nyaralni, ahol nagyon sokat fürödtem. ott jó volt, azt engedte a dokim.
2010. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:)

Hát sós tenger híján megyek a Magyar-tengerhez!

:D

Szép napot, és köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 9. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is azt mondta a doki hogy a Balatona ne mert tiszta kosz, tele van mindenfelevel. De mindenki mast mond.
2010. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fürödj a Balcsiban, nagyon tiszta víz, nem fogsz semmit elkapni, nem olyan mint egy zárt medence, amiben ezren áztatják magukat. Az orvosok is ezt mondják. Ne hallgass másokra, mindentől eltiltanák az embert, otthon kéne ülni? Ne már! A természetes vizek, tenger nagy tavak igenis tiszták, lehet fürdeni.
2010. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm! :D

Megyek is ... csak kíváncsi voltam, hogy másoknak mi a véleménye a dologról!


Szép hétvégét!

2010. júl. 9. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok, és most jöttünk vissza a Balcsiról. Simán belementem, az emberek pedig kikerültek, mintha fertőző beteg lennék. :)
2010. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Mi is voltunk, s ugyanezt tapasztaltam! :D:D:D
2010. júl. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!