Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek nem a menszesz...

Volt akinek nem a menszesz alapján számoltak a terhességét? Mikor szültetek így a kiírt dátumhoz képest? Terhesség alatt nem volt gond a méretekkel?

Figyelt kérdés

Menszesz szerint már 8 hetes lennék, de még csak 6 vagyok szerintem, így orvoshoz se mentem még csak majd jövő héten, hogy már tuti legyen szivhang.

Tudom hogy melyik együttlétből fogant, és pontosan onnan lett pozitív a teszt a 14. napon.


2019. jún. 30. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindkettő 2 héttel később fogant. Ehhez az újragondolt terminushoz passzoltak a méreteik és a születésük dátumai is. 😊
2019. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

1. Terhesség: menszesz alapján már meg kellett volna születnie a gyereknek, amikor pozitív lett a teszt, mert 1 eve nem menstruáltam akkor. Így uh méretek alapján számoltak, de pont egybevágott a fogantatással, mert tudjuk, hogy mikor voltunk együtt védekezés nélkül.

2. Inszeminációval fogantak a kistestvérek, de nem 14. napon volt az inszem, hanem 23. napon es ez alapján számoltak, nem a menszesz alapján. Stimmeltek az értékek végig.

2019. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egy hettel kisebbet irt a doki a papirra, mint ami a menzesz alapjan lenne. 9 hetesen mentem de 8 lett belole. Aztan nem tudom kesobb mit mihez fognak szamolni.
2019. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
1 héttel fogant később, ultrahangon mindig ennek megfelelőek voltak a méretei, 9 nappal született a kiírt után...
2019. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Mindig nagyobbra mérték még a 4Dsen is. Végig úgy éreztem, hogy hamarabb is fog jönni de ő 40+1re jött. Kb pontosan indult be a szülés a menstruaciotol számolt időhöz képest
2019. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Pcos-al lettem terhes, mar tobb mint 60 napja nem menstrualtam, amikor orvoshoz mentem es megallapitotta, hogy 6 hetes terhes vagyok, pedig menzesz szerint 9 voltam. Azota is ez az ertek maradt, pedig a kovetkezo uh 5 nappal idosebbnek mutatta.
2019. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Kivancsi lennek ki es miert pontozta le azon tenyekt, hogy kinek mit irtak a dokik a papirjara?! Most mi nem volt hasznos?!
2019. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi volnek
2019. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem én voltam 🙂

De egyébként sokat olvasgattam mostanában és minden kérdésnél ezt tapasztaltam. Nyári szünet van, valaki biztos unatkozik 🤷

2019. júl. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!