Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy titkoljam el a család elől?

Hogy titkoljam el a család elől?

Figyelt kérdés
Hétvégére meghívtuk (még régebben) az egész rokonságot, a tágabb családot is. Mostranra viszont naponta elég sűrűn hányok és néha elájulok. Szeretném még titkokban tartani a 12. heti ultrahangig. Lemondani nem szeretném, mert a fiam nagyon várja, az ő szülinapját ünnepelnénk.Már arra is gondoltam, hogy én mennék el, de ezt nem szívesen tenném. Valakinek ötlete?
2019. júl. 2. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát, a rókázás és az ájuldozás nem segít az eltitkolásban!

Hányadik héten vagy?

Mondd, hogy szrul vagy a melegtől, beteg vagy, antibiotikum kúrán vagy akármi.

2019. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Miért kell eltitkolni? A családnak úgyis elmondanád, ha baj van, nem?
2019. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
szerintem is fogd a melegre hogy napszúrást kaptál..gratulálok a babához :)
2019. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Én is azt mondanám, hogy a melegtől van vagy hogy bevettem egy uj allergia elleni gyógyszert és szétment tőle a gyomrom
2019. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem kitart a kánikula hétvégéig, különben nehéz napszúrást kapni :) De az allergiagyógyszer is jó ötlet.

Még csak a 7-8 hét.

2019. júl. 2. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is így mondtam el, szerintem úgyis egyértelmű.
2019. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pont azért nem akarjuk még bejelenteni, hogy azt se kelljen elmondani, ha baj lenne. eddig sem tettük soha és amikor nem probléma volt, akkor örültem, hogy nem kellett még mindenkivel megvitatni, hogy mi történt. és nem csak szűk család lesz, hanem férjem kereszszülei, harmadunokatestvérek családostul, stb..
2019. júl. 2. 13:02
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen megértelek. Mi elmomdtuk kb ennyi idősen és amikor baj lett, akkor azt is el kellett mondani mintha anélkül nem lett volna elég rossz, hogy erről beszélgessek.
2019. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy ajaj, biztos valami vírus. És tedd le a nagyesküt, hogy minden ételt a férjed/anyukád (ő esetleg beavathatnád)... készített, nem kell aggódni.

Integess távolról a családtagoknak, és feküdj le kényelmesen az elsötétített szobában.

2019. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Elány ***** válasza:

Igaz már tul vagytok az eseményen de megértelek. 6-7 hetes lehettem mikor férjem távoli rokonaival évi 1x i karácsony.lebuktunk. aztán megtörtént a baj. Természetesen nem hivogattuk mindenkit végig. Következő évben megkérdezték hol a baba. Na az fájt, nekik meg ciki volt.

Sikerült titokban tartani?

2019. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!