Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki a ferje...

Van itt olyan, aki a ferje keresere nem beszelt a magzatrol a 12. hetig? Hogy birtatok ki?

Figyelt kérdés
En legszivesebben vilagga kurtolnem, pedig csak most teszteltem pozitivat. Van mar egy gyerekunk, vele volt, akinek mar el kellett mondanom a csaladbol azonnal egy utazas miatt, ahova nem mentem a baba miatt, igy akkor legalabb ket kozeli csaladtagom tudta, de most csak a ferjem, aki nem szeretne, ha allandoan ez lenne a tema. En viszont majd`kiugrok a borombol, es persze tisztaban vagyok az eselyekkel az elso trimeszterben, megertem a kereset, de akkoris nehez. Hogyan lehet ezen tullepni?

2019. márc. 1. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
en kb. 3 hetes voltam,amikor teszteltem es mar halvany pozi volt. Aznap este elmondtam a paromnak. Ra ket hetre kb. anyukamnak mondtam el, de csak akkor amikor kizartak a mehenkivuli eselyet, egy masfel het mulva mikor mar volt szivhang elmondtam a nagymamamnak, 7+2nel jarok ma, sokat gorcsolok, felek, hogy baj lesz, emiatt orulok, hogy csak kevesen tudjak. Volt mar vetelesem, akkor sokan tudtak.
2019. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, mondjuk mi mindketten úgy gondoltuk ésszerűbb kivárni az első 3 hónapot. Mondjuk munkahelyen kénytelen voltam elmondani, mert nehezeket emelek, meg 1-2 embernek lemondtam, mert én sem bírtam annyira magammal🙂de mondtam nekik hogy ez még nem publikus. Szerintem tedd te is ezt, mondd el max egy-két embernek így az elején. Gratulálok egyébként!
2019. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a férjed így szeretné, akkor ne mond el. Gondolom fordított esetben te sem örülnél, ha világgá kürtölné. 3 hónap nem a világvége, ki lehet bírni.
2019. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Nyilvan, irtam is, hogy megertem. A kerdesem az volt, hogy HOGYAN lehet ezt addig is kibirni?:)

2019. márc. 1. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Ki lehet bírni. Gondolj arra, hogy ez a közös titkotok, és milyen izgalmas, hogy nem tudja senki rajtatok kívül.

Így ki lehet bírni.

AZ első terhességemet a férjem kürtölte szét a családban, amint pozitív lett a teszt...na ez nekem nem tetszett. Szerencsére problémamentes terhesség volt, a végén időre és makk egészségesen született a lányunk. De a következőknél már megtiltottam neki, hogy bárkinek elmondja, hiszen a 12. hét után leccsökken a vetélések aránya (sajnos nem szűnik meg teljesen).

2019. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én lazán kezeltem, amolyan "mi baj történhetne" meg "ha ezen görcsölnék, csak bevonzanám a bajt", stb. El is meséltem a legelejétől, akivel csak szóba elegyedtem. Jó érzés volt fürdőzni a gratulációkban, és hát mindenki tudja, hogy a pozitív hozzáállás a dolog kulcsa...

Aztán a 12.héten már nem volt kellemes egyenként magyarázni a kedves érdeklődő kérdésekre, hogy sajnos már nem aktuális, mert 2 héttel korábban elhalt a terhesség...

Ne félj, a következőt a 4. hónapig nem tudta senki, csak a férjem meg a doki.

Ez van. Bírd ki, ez egy édes titok, megőrzésre érdemes. Gondtalan terhességet kívánok!

2019. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sajnalom, utolso :(
2019. márc. 1. 15:23
 8/10 Norman Bates ***** válasza:

Nalunk forditva volt, en kertem, hogy 12. Hetig ne szoljon senkinek es mi se eljuk bele magunkat. Sajnos szetkurtolte kb azonnal es hetekig napi szinten ‘beszelt a magzathoz’ es par napja kiderult, hogy ures a petezsak 🙄🙄

Raadasul meg 2 het mulva ismetlik meg az uh-t (amikor mar kb 10-11 hetes leszek) es csak utana lehet szo gyogyszeres vagy muvi befejezesrol...

En nagyon nem orulok a helyzetnek, megertem a parodat, nem a vilag vege kivarni a 12.hetet.

2019. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnalom, #8. Kicsit visszarangattak a valaszok a valosag talajara.
2019. márc. 1. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez helyzet annyi különbséggel hogy mindketten így akartuk !

Legelső baba nekünk angyalka lett a 10 héten de a 5 héttől gondol voltak így nem mondtuk el hogy ne élje bele senki semmibe magát !

Második terhessegnel 12 hetes genetika után tudták meg a nagyszülők a távolabbi ismerősök a 16 héten ! Harmadik terhesség szinten ugyanúgy ! Most ismét babat várunk de mindenképp megvárjuk a 12 hetet ! Rettenetes titkolozni de muszáj ! Akkor akarunk biztosat mondani ha minden rendben a babaval

2019. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!