Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek az egyik legjobb...

Elmennétek az egyik legjobb barátnőtök esküvőjére, úgy hogy a következő hétre vagytok kiírva? Vagy ha az esküvő előtti héten születne meg mondjuk a baba? Járt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Az esküvő helyszíne a lakóhelyünktől 130 km-re van. Nyilvánvalóan szeretnénk nagyon ott lenni, de nem tudom mekkora kockázat ez így. Tegyük fel hamarabb jönne a baba, megoldanátok valahogy, hogy ott legyetek úgy, hogy pár napos/hetes a baba?
2019. júl. 3. 12:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Utóbb igen..mert nagyon jól voltam a végén is.. 8 nappal túlvittem


Babával nem.. 1-2 hetes baba nem való oda


Utazás és semmi szempontból


A 10 hós lányomat vittük

3 nappal később az 1. Betegségével a gyerekorvosnál voltunk. (40fokos láz)

Pedig járunk közösségbe..

2019. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Pocakkal elmennék (ha minden rendben van és az orvos rábólint az utazásra), pici, 1-2 hetes baba mellől semmiképp.
2019. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen elmennék. Babával, baba mellől már nem.

Javában vérzik még az ember lánya szülés után 1 héttel is. Nekem nem lenne kedvem így esküvőn parádézni,akkor sem, ha egyébként jól vagyok.

2019. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Elotte igen, ha jol vagyok. Hany oranyira van a valsztott kirhaztol? Elso babanal hosszu a vajudas, nemet korhazba is odaernetek a vajudasbeindulasatol :D Szoval emiatt nem izgulnek. Utana viszont kizart, 4 hetig menni semtudtamszinte a gatsebtol, a gyermekagyas verzessel, halos bugyival sem a legkenyelemesebb.
2019. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen ha a fizikai állapotom megengedi, és jól tudnám magam érezni akkor elmennék. (Mi hamarosan, kb 2 héttel a szülés előtt fogunk költözni, ami nem kívánságműsor)

Viszont 1 hetes de még 2 hetes babával már nem merném bevállalni.


Még ha pl beindulnak a fájások, akkor is simán hazaértek kocsival, nem fog kipottyani az a gyerek azonnal :D és ilyenkor természetesen jobb ha józan marad az apuka :D

De sokan ilyenkor már inkább otthon szeretbek maradni, pihenni, rendezgetni a babaholmikat, szerintem ez is teljesen érthető. Egy 39 hetes kismama csinálja azt ami jól esik neki.

2019. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Voltam is, három nappal szülés elött (és egy héttel a kiirt idő előtt) Utána szerintem esélytelen, se a baba se saját állapot miatt, fél napig ülni, állni, mászkálni, utazni. A gyerekágy az gyerekágy, nem véletlen, van aki ülni nem tud kényelmesen napokig, és hol van még hogy a baba is aludna vagy enne.
2019. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék nyugodtan báj vigyorogni ugy hogy a pár napos kisbabám otthon van!Az a baba nagyon picike,fél napra ott akarod hagyni?Én ennyi idővel szülés után örültem ha megtalálom a lyukat a se**emen,nemhogy kipattintsam magam és útnak induljak otthon hagyva az újszülött babámat,te jo ég...

Terhesen menj ha jol vagy,én is elmentem,amíg bírtam maradtam,táncoltam (óvatosan persze)

2019. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem a legjobb barátnőm jövő év májusában megy férjhez. 16 éve a legjobb barátnőm és semmi pénzért nem hagynám ki a lagzit kivéve ha aznap szülnék. Addigra 7 hónapos lesz a babám (októberben fog születni) én simán rábizom anyukámra
2020. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!