Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek màr làtszik a...

Szerintetek màr làtszik a pocakom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 hetes vagyok kisfiùval,de szerintem mèg mindig nincs az az igazi kismama pocakom,lesz egyàltalàn? Mikor fog kigömbölyödni? Egyàltalàn eltünik majd az a kèt külön àllò ùszògomi?


[link]



#pocak #20hèt
2019. júl. 4. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A pocak látszik, csak az nem hogy terhes vagy. Nem tipikus terheshas. De kit érdekel?! Nem? ;)
2019. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszod,csak azèrt jò lemme kismamànak èrezni magam nem pedig dagadtnak :( ès anyòsom se azt pedzegetnè hogy mèg semmi nem làtszik :(
2019. júl. 4. 13:16
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi, persze hogy lesz szép terhes pocid. A mostani nekem nem lenne egyértelmű de nem ismertelek korábban. Érzed a mozgását? Hátha az segít a terhesség tudat kialakításában

Anyósod meg álljon már le, a férjed szóljon rá, egy kismama elég teszi várakozáson megy át amiket részben nem könnyű feldolgozni, nincs szükség még külső kritikára

2019. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
*testi változásokon
2019. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Hahaha, majd úgy jársz mint én anno 10 évvel ezelőtt. Azt hittem sose lesz hasam, na megkaptam aztàn rendesen :)

8 hónapban felkelni alig tudtam, mindenki azt mondta, ott tuti 3 baba van...Összvissz 8 kg-t híztam, ebből 3,70 volt a lányom.

Nyugi, lesz hasad, nincs miért aggódnod.

Boldog babavàràst, és minden jót kívànok :)

2019. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok, igazàn jòlesik amiket ìrtatok,csak győzzem kivàrni.

Egyèbkènt màr èrzem őt,nagyon is :)

2019. júl. 4. 13:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyik fenti válaszoló, én nagyon vékonyan kezdtem és már 15 hetesen tiszta csíkos lett a mellem. Hasam az hatalmas most 18 hetesen de a mozgást nem érzem igazán. Szóval hidd el, mindenkinek vannak negatívabb dolgai. Jó lesz ez és a végeredmény mindannyiunkat kárpótol majd :)
2019. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez még nem az a kifejezett gömbölyödés, amire egyértelműen terhespocakot mondanék, de nyilván később nagyobb lesz :)

Valahogy nekem is hasonló alkatom van, és így nézek ki én is. Csak azok mondják terhespocaknak, akik ismertek előtte is.

19hkm.

2019. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

36 hetes vagyok kisfiuval

Meg a 30ik héten nem látszott igazán terheshasnak a hasam max megegyeztek hogy híztam 😂😂😂 na de most? Felpattannak a villamoson olyan nagy hasam lett.

Nyugi fog az látszodni főleg most mert nyár van.

Boldog babavarast!

36hkm

2019. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. így néztem ki az elsővel, 15 hetesen mikor cukorterhelésre mentem csak néztek 😂 Olyan 28. hét körül már szép "babapocakom" volt. Most a masodikkal vagyok 25 hetes és kb. akkora a hasam, mint az elsővel 30 hetesen, pedig a súlyom kevesebb is 💁😂 Minden terhesség más, amíg a baba jól fejlődik ne gondolkodj ilyen hülyeségeken 😉
2019. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!