Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti hogy álltok...

Kismamák! Ti hogy álltok hozzá a hastapizókhoz?

Figyelt kérdés

Szűk családban (párom, anyósom, anyukám, csakis nekik engedem meg)

De ha mások akarják tapogatni, jobb esetben engedélyt kérnek, akkor elhárítom egy "ne haragudj nem szeretném"-mel. De vannak azok az esetek, amikor kérdés nélkül odakapkodnak, és mire szólnék, már elveszik a kezüket. Egy halálom a dolog.


2019. júl. 4. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem találkoztam ilyen emberrel (nekem anyukámon és 2 barátnőmön kívül más nem akarta megfogni, még a párom sem, mert neki ez "beteg")
2019. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy volt koleginám volt aki megfogta, de ő is csak kérdezés után. Apukája szokta még, de az nyilván nem zavar. Anyum, apum egyszer fogták meg eddig. Anyósom viszont a sírba tesz. Ő ha találkozunk folyamatosan. Meg puszilgatja. Kérdezés nélkül. Máskülönben nem találkozok olyanokkal akik csak úgy neki esnének.
2019. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 11 hetes vagyok, de biztosan nem tűrném el.
2019. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lépten nyomon a hasamat simogatták. Mikor tényleg betelt a pohár közöltem, hogy ne fogdossanak én sem tapizom őket. Mond meg nekik nyugodtan, hogy téged ez zavar és nem szeretnéd, hogy tapogassák a pocakod.
2019. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tapi. Arrebb lepek siman ha ugy alakul.
2019. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A párom fogdosta, annak örültem. Más nem, de nagyon idegesített az idegenek próbálkozása.


Vicces, mert a nővérem zárkózott ember, nincs gyereke, de hirtelen nagyon segítőkész lett velem a terhesség alatt. Javult sokat a viszonyunk. Összeszedtem az akaraterőmet, és mondtam, hogy "gyere, megfogod a hasamat?" (Senkinek nem mondtam ezt soha). Szegény iszonyatos zavarba jött, mondta, hogy nagyon kedves tőlem, ne haragudjak, de ő erre egyszerűen kèptelen lenne. 😊

2019. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar ha tapogatják kivéve a férjem ő az egyetlen olyan ember akitől szeretem
2019. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira utálom... Még nem is látszott a pocakom csak munkahelyen megmondtam és onnantól nem volt nap hogy valaki ne pocaksimivel kezdte volna.... Még szüleim sem fogdossák csak úgy mikor kedvük szottyan, hanem megkérdezik, pedig ők nem zavarnak :D
2019. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szűk család (szüleim, tesóm, nagymamám, férjem) és a legjobb barátom fogta meg a pocimat (de ő is csak kérdezés után, mert fiú, és nem akart félreértést, vagy hogy a párom megharagudjon rá)

Másoknak annyit mondtam, hogy bocsi de, nem szeretem ha fogsosnak. Aki kérdés nélkül nyílt volna, annak simán arrébb loktem a kezét, én sem fogdoslak mondattal. Volt aki megsértődött, volt aki nem győzött bocsánatot kérni. Ennyi.

2019. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Férjemen kívül senkinek nem engedtem. Illetve egyetlen egyszer az egyik kollégámnak (akivel nagyon jóban vagyunk) megkért hogy szóljak már ha mozog, úgy szeretné érezni milyen mert még sosem volt lehetősége.

Volt hogy a boltban egy számomra ismeretlen nénike próbált oldalról odanyúlni, de arrébb léptem mert időben észre vettem mire készül.

Nagyon szép tud lenni egy terhes pocak, de attól még nem közkincs amit lehet taperolni csodálatunk jeleként. Én sem fogdosom pl. más sggét vagy épp taperolom a szilikon mellét mert kíváncsi vagyok a tapintására... Pláne kérdezés nélkül.

Ébernek kell lenni és arrébb "libbenni".

2019. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!