Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti hogy álltok...

Kismamák! Ti hogy álltok hozzá a hastapizókhoz?

Figyelt kérdés

Szűk családban (párom, anyósom, anyukám, csakis nekik engedem meg)

De ha mások akarják tapogatni, jobb esetben engedélyt kérnek, akkor elhárítom egy "ne haragudj nem szeretném"-mel. De vannak azok az esetek, amikor kérdés nélkül odakapkodnak, és mire szólnék, már elveszik a kezüket. Egy halálom a dolog.


2019. júl. 4. 13:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
14 hetes vagyok, meg nincs hatalmas pocakom, de azert mar latszik rendesen. Csak a ferjem taperolja, mas meg nem... eddig. Amikor a noverem volt varandos, o szolt, hogy nezzem mar meg, hogy mozog, de nekem ez olyan ize... creepy. Most varom persze, hogy erezzem, hogy mozog, de valahogy fura es ijeszto meg mindig, hogy valaki, egy masik ember odabent van, az en testemen belul. Nem tudom, hogy fogok hozzaszokni :/
2019. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!