Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nagyon lent van a...

Baj, ha nagyon lent van a baba 16 hetesen?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász azt mondta, hogy eléggé lent van. (Szeméremcsontnál találta) a hasam egyébként nő, minden jó a picivel is. Széles a csípőm is, lehet emiatt?
2019. júl. 4. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ezt tök nehéz lett volna ott helyben az orvostól megkérdezni...
2019. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Tudnám, az ilyen emberek minek járnak orvoshoz egyáltalán.
2019. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem te szerencsétlen. Tudnám az ilyen lelki nyomorékok minek írnak egyátalán, ha csak a sz@r tud jönni belőlük.
2019. júl. 4. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A szerencsetlen te vagy, ha olyan orvoshoz jarsz, akinek a szavaban nem bizol.
2019. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne törődj az ilyen b..kókkal.

Kerdezd meg a védőnőt, vagy a dokit ha legközelebb mész, az a biztos. Egyébként ha nem mondta eleve hogy gond hogy lent van, szerintem ne aggódj emiatt

2019. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
És ha megkérdezted, akkor miért kellett itt is megkérdezni? Itt gondolod több az orvos?
2019. júl. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Talán több a terhes? Akinek lehetett már ilyen.

Kérdeztem a védőnőt, tegnap találkoztam vele. Azt mondta, hogy semmi baj mert magas vagyok, hosszú a felsőtestem. Majd felmegy!

2019. júl. 5. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Több példát is tudnék mondani innen az oldalról, aki nem lett okosabb a terhességtől...
2019. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!