Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Xepil teszt mennyire megbizhat...

Xepil teszt mennyire megbizhato? Mindig van halvany vonalka rajta? Ilyen lett a tesztem.

Figyelt kérdés

Delutan csinaltam, megismetlem reggel, de folyamatosan ezen kattog az agyam. :)


[link]


2019. júl. 4. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék egy facellet (rossmannos), vagy egy predictor earlyt reggeli vizeletből. Majd írd meg, hogy milyen lett a reggeli teszt.
2019. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én tudom mit látsz és igen, mindegyik x-epil ilyen, legalábbis amiket én csináltam az ilyen volt. Csak baromi halvány, mert ez nem pozitív (szellemcsík vagy hogyan ismhívják). Viszont nem azt jelenti, hogy nem lesz pozitív pár nap múlva! Drukkolok!
2019. júl. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ezen nem látok sajnos semmit..
2019. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Ez negatív. Egyébként megbízható. Nekem a nemvárt előtt egy nappal délutáni vizeletből kimutatta viszont az egyértelműen pozitív volt, sajnos a tied nem az de még lehet.
2019. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mikor teszteltem vettem ilyet, 2 nap kimaradás után és látszódott rendesen.

Ezen én csak 1 csikot látok.

predictor earlyt vegyél, én is ezt tudom ajánlani

2019. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!