Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mitől lehet...

Terhesség alatt mitől lehet vérezni?

Figyelt kérdés

9 hetes vagyok jelenleg, és a napokban ért egy olyan dolog, hogy úgy éreztem, minthaa éppen most jött volna meg.

Ki is mentem a mosdóba és láttam, hogy átütött a nadrágomon, a papiron is láttam, barnás-pirosas vér.

Megijedtem nagyon, éppen munkában voltam. Pánik közben eltelt pár perc, visszamentem, már piros volt ami folyt. Mintha rendesen megjönne, csak éppen akkor...és nálam mindig úgy volt hogy a legelején még kevés, nem dőlt belőlem azonnal.

Bementem a kórházba, de mivel ne oda valósi voltam kicsit érdeekes volt a helyzet. Eltelt másfél óra és a vérzés abbamaradt, igazából utána már nem is jött sok.

az orvos megnézett ultrahangon, és megállapitotta hogy minden rendben.

Kérdeztem hogy mitől lehetett ez, de nem tudott rá mondani semmit. A szexet emlitette, hogy felsérthet esetleg egy hajszáleret közben, és attól, de ez az opció nem állt fent, már vagy 2 hete.

Értelmes választ nem kaptam.

Szerintetek mitől lehetett? Akinek már volt ilyen, esetleg neki mit mondott az orvos?

Tudtommal nem erőltettem meg magamat. ülő munkét végzek, fél óra séta volt előtte a vonatig.


2019. júl. 7. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Menj el a te orvosodhoz,lehet hogy progi pótlás kell ,de ez sem biztos ,a vérzés soha nem jelent jót terhesség alatt ,mi sajnos nem tudjuk megmondani neked hogy mitől lehetet . De jó lenne ha nem várnál vele ..
2019. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj megint dokihoz, a piros az "közvetlen" vérzés. Nekem ugyanígy nagy melegben az első terhességnél a méhszájnl reoedt meg egy hajszálér, rendben kihordtam utána a babát, de inkább nézzen rád két doki mint egy.
2019. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ultrahangon akkor megnézte rendesen, nem látott hematomát, ezt még le akartam irni.

Az orvosom legghamarabb csütörtökön tud fogadni :/ Az sztk-s orvos pedig a hulladék szinten van a helyi kórházban.

2019. júl. 7. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájseb okozta.
2019. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is méhszájseb okozta.
2019. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!