Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok.3napja...

Pludocska87 kérdése:

6 hetes terhes vagyok.3napja elkezdem vérezni, ami estére fokozódott és menstruációs görcs is kísért. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, holnapután hétfőn megyek uh-ra, persze a legrosszabbra készülök, de addig is jó lenne egy két tapasztalat tőletek. Enyhe görcs még mindig van és vérzés is...

2016. aug. 6. 23:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Semmivel nem tudlak biztatni. Ez nagy valószínűséggel vetélés. Sajnálom.
2016. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Ez vetélés, sajnálom.
2016. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Valószínű, sajnálom. :(
2016. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem biztos, hogy vetélés, miért írtok neki ilyet?


Az orvosod mit mondott, mitől van? Mennyi vérzésed van? Nekem is volt, 12-14. hét között. Nekem ismeretlen okból. Baba jól van, a jövő héten szülök. :-)


Szigorúan feküdj, amíg vérzel, ne csinálj semmit! Ha súlyosbodik, több lesz a vér, irány a kórház.

Progeszteront kaptál? Rutascorbint?

2016. aug. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
Előfordulhat, hogy hematóma. Amíg nem mond biztosat az orvos, addig feküdj és ne agyalj!!!
2016. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%
És te miért táplálsz benne hiú reményeket? 90 százalék, hogy vetélés.
2016. aug. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!

A vérzés csillapodik így a negyedik nap, menstruáció gyanús. Jobban aggódok a görcs miatt, a hasam érzékeny, feszülő érzésem van. Semmit nem írt fel a doki, itt UK-ben másképp működnek a dolgok. Pihenek, keddig nem megyek dolgozni. Egy pici remény még mindig van bennünk. Holnap kiderül...

2016. aug. 7. 09:00
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
Nincs a kozelben early pregnancy unit vagy valami walk in betegellato, ahol meg tudnanak nezni mar ma? Drukkolok
2016. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
De van a közelben Early Pregnancy Centre, oda kért nekem a doki időpontot pénteken de csak hétfőre kaptam. Addig várakozás van.
2016. aug. 7. 09:40
 10/35 anonim ***** válasza:
Hematoma nem jar gorccsel! En kivanom a legjobbakat es drukkolok!!!
2016. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!