Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt utána azonnal...

Pozitív teszt utána azonnal le tudtátok tenni a cigit?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2019. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Akkor még rágyújtottam 2-3x, utána már nem gyújtottam rá. Szerencsémre valahogy magától ment a dolog, nem hiányzik.. valahogy az agyam leállt, hogy nem, nem cigizek, nem kell és kész.
2019. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Nálam a szó szoros értelmében úgy nézett ki, hogy megláttam a két csíkot, és nem cigiztem többet. Előtte még kint voltam reggel a teraszon kávézni meg cigizni, utána nem sokkal teszteltem, a maradék doboz cicim repült is.
2019. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
* cicim.... igen, látszik, hogy mostanában melyik c betűs szó fordul elő gyakrabban nálam :D szóval "cigim" akart lenni :D
2019. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Azonnal. Meg is lepődtem, hogy ilyen könnyen ment. Bő egy év után is csak minimális kísértést érzek hébe-hóba.
2019. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
10 év dohányzás után amint két csík volt már repült is cigi. Nem hiányzik, a baba fontosabb.
2019. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Pozi teszt elott egy hettel allandoan szedultem, etvagytalan voltam, mindig csak aludni alartam es rosszul voltam a kave es cigi szagatol is- fogalmam sem volt, hogy mi miatt, terhessegre nem gyanakodtam, mert elvileg lehetetlen volt :))

Azota is utalom a cigofustot is, nem hogy ragyujtsak :D

14 hkm

2019. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!