Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha a főnököm...

Mit csináljak ha a főnököm ugyan úgy sokat dolgoztat amikor tudja hogy terhes vagyok és megbeszéltük hogy nem kell annyit dolgoznom?

Figyelt kérdés
Mondjam neki? Vagy az orvosnak mondjam?
2019. júl. 8. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegy, hogy milyen a munkaköröd. Egyébként ha úgy érzed, hogy direkt bunkó a főnököd, akkor menj táppénzre. Aztán tojd le, hogy ki szerint nem etikus.
2019. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Milyen értelemben dolgoztat sokat? Túlóráznod terhesen nem lehet. Ha viszont 4 aktakupac helyett 8at ad, azzal nincs gond, amennyiben bele fér a munkaidőbe
2019. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Pont, moint az előzőek: Nem mindegy, hogy szalag mellett állva gályázol és így rakott át egy nehezebb sorra vagy vár nagyobb teljesítményt, vagy pedig az irodában rád bízott még 2 partnert és az ő ügyeiket.
2019. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Én sem értem. Módosított a munkaköri leírásban, de nem tartja be? Kevesebb bért kapsz, mint előtte, és ugyanannyit dolgozol? Ha így van, ügyvéd.

Ha csak szóbeli megállapodás volt, hogy könnyít, de normálisan megkapod a bért, akkor finoman jelezd, bár tudnod kell, hogy ez piszkosul nem szabályos, és nagyon rendes veled.

Ha nem változtat, akkor természetesen kikerheted az orvos véleményét.


Milyen munkakörben dolgozol?

2019. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy mit dolgozol,milyen a munka köröd
2021. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!