Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vérvétel eredménye...

Terhességi vérvétel eredménye ha pozitív, azt ciszta is okozhatja?

Figyelt kérdés

Pozitív terhességi tesztjeim vannak, viszont nem rég 1 hónapja rosszul lettem, elájultam és görcsöltem, plusz barnàs maszatolásom volt menstruàcióra rá 2 héttel kb. Azonnal nőgyógyászhoz mentem aki hüvelyi ultrahangon megnézett. Folyadékot làtott a méhembe de eléggé bizonytalsn volt... Azt mondta ciszta pukkanásra gondol... de menjek vissza majd kontrollvizsgálatra.... Aztán később megjött a menszeszem , de ez inkább csak barnás maszatolás volt.... Most meg pozitívakat tesztelek. Fél éve babàval próbàlkozunk. A pozitív tesztekbe nem nagyon szetetném magam beleélnu de sajnos màr kezdek.Amikor rosszul lettem én a beàgyazódásra gondoltam hogy az lehetett nem pedig ciszta

... Holnap mennék nőgyógyászhoz, ha vérvételre küldene abból meglehet àllapítani hogy valós terhességről van -e szó?


2019. júl. 8. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha egy hónapja lettél rosszul és akkor lehetett a beágyazódás, akkor már lehet, hogy holnap fog látni valamit.

(Ha van petezsák persze)

De igazad van és elküldhet vérvételre, ott pedig a HCG szintből már biztosra meg tudják mondani, hogy készülődik-e valami (valaki 😉).

Nekem annak idején amúgy a megemelkedett progeszteronból is látszott már a vérvétel során.

(Csak a peteérést figyelték meg 1 ciklus alatt.)

Egyébként nyugodtan csinálhatsz még 1-2 tesztet. Ártani azzal nem ártassz, és ha pozitív marad akkor lehet bizakodni.

(Amúgy nem hiszem hogy ciszta miatt pozitív tesztet lehet produkálni.)

2019. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Pozitiv HCG teszt csak terhesség, illetve nogyogyasazti rák egy bizonyos fajtájánál lehetseges.
2019. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. 😊Reménykedek. Sajnos az van a terhességi teszt tájékoztatóján hogy bizonyos esetekben ciszta jelenléte, tumor is okozhat pozitív teszteket, illetve ezt olvastam több helyen. És mivel az orvos ciszta pukkadásra gondolt mikor rosszul lettem ezért sajnos félek nehogy ezért mutasson pozitívat a teszt. 5 féle tesztet is végeztem, mind pozitív. Clear blue tesztet is végeztem mely szerint 4-5 hetes terhes lehetek.
2019. júl. 8. 11:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Reménykedek mert ultrahangon cisztàt nem talàltak akkor, és előtte nem sokkal méhnyakrák szűrési vizsgálaton is voltam.
2019. júl. 8. 11:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Drukkolok!

A kisfiammal én pont 5 hetesen voltam nőgyógyásznál. Akkor már látta a petezsákot, 1 hét múlva már volt szívhang is.

Sok sikert!

2019. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nagyon ritka ez a típusú rak, úgy hogy én azt gondolnám, hogy terhes vagy. Majd szoritok
2019. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esik , köszönöm. 😊😊
2019. júl. 8. 11:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívből drukkolok én is! :)
2019. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem többször is volt már petefészek ciszta miatt vérzéskimaradásom, de mindig negatívak voltak olyankor a tesztek, csak akkor volt pozitív mikor tényleg terhes voltam.

A legjobbakat kívánom neked!

2019. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, kicsit jobb lett a kedvem. :) Bízom benne hogy baba.
2019. júl. 8. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!