Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Foghúzás terhesen? Part2. Nő...

Foghúzás terhesen? Part2. Nő a jobb alsó bölcsességfogam és fáj, félek problémát jelent a terhességemre nézve. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Előző kérdésem itt találjátok (akit érdekel):

Törölték a mai időpontomat, mondván hiába van külön biztosításom, az a bizonyos klinika azzal a biztosítással ami nekem van már nem csinál fog-operációt bölcsességfogra.


Azért lenne operáció, mert még csak egy kis része bújt ki a teljes fognak, nem nőtt ki teljesen, mert lehet nem is tud - mivel nem egyenesen nő...


És ha ez nem lenne elég, elküldtek egy másik klinikára, ami beutalt röntgenre egy harmadik klinikára, de ott nem végzik el a röntgent mert terhes vagyok....


Röntgen nélkül meg nem csinálják meg.


Most mit csináljak? Nem szeretném ha bármi baja esne a kicsinek.



2019. júl. 8. 10:56
 1/3 A kérdező kommentje:
2019. júl. 8. 11:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos ki kellett húzni az egyik fogam terhesség alatt. Az èrzéstelenítő nem árt a babának, viszont a röntgent nekem sem csinálták meg.

Volt ugyanis egy másik problémás (korábban gyökérkezelt) fogam is, amkre panaszkodtam. Azt mondták szülés után menjek vissza vele, mert ahhoz röntgen kell, de azt csak végső esetben csinálnak. (Legalábbis az én szuper dokim!)

Ha nincs gyulladás a fogad alatt (ami ugyanúgy nem jó a magzatnak) akkor saját példámból tanulva azt javaslom várj vele.

2019. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Korábban nem csináltak röntgent, panoráma röntgent esetleg máshol? Csak megnézni, hogy hogy fekszik a fog... Röntgen nélkül nem biztos, hogy bármelyik orvos kockáztatna, csak reménykedni tudsz, hogy nem okoz gyulladást!
2019. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!