Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon hízok. Abbahagyjam a...

Nagyon hízok. Abbahagyjam a terhesvitamint?

Figyelt kérdés

Egészségesebben eszem, mint a terhességem előtt. A 2. trimeszterben vagyok, és már 8 kg-t felszedtem! A védőnő azt mondta, normális, de nem akarok 130 kilósan szülni menni, így is túlsúlyosan kezdtem a terhességet.

180/114 vagyok most.

Sokat mozgok is, és nem érzem, hogy vizesednék. Már csak a vitaminra tudok gondolni, lehet attól van, (tudom, hogy nem fogamzásgátló, és nincs benne hormon :))

Ha elhagyom a terhesvitamint, attól meg fog állni a hízás?

Elevit 2.-t szedek most.


2019. júl. 8. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom hogy a vitamintól van. Azt mondják a B6 csinál étvágyat, de nem tudom. Főleg ha azt mondod nem eszel többet akkor nem gondolom hogy nálad étvágyat csinál.

Szerintem sajnos ezt váltja ki a terhesség a szervezetedből.

Próbáld elhagyni a cukrot lisztet, ha eszel ilyesmit.

2019. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A vitamin önmagában nem hizlal. Éhségérzetet okozhat, ami miatt többet eszik az ember. Írd amit eszel,sokszor annyi rejtett többlet kalóriát fal fel az ember hogy nem is gondolná. Én írom miket eszem és mennyit, pl. vacsora minden nap valami sovány sonka, sajt, sok zöldséggel, NULLA pékáru. Reggelre gyümölcsöt eszem, ebédre is ha húst eszem akkor soha nem tésztával hanem zöldség vagy bulgur.
2019. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elevitet szedek,nem hízok tőle.A vitamintol nem lehet hízni,max.ha étvágyst csinál és sokat eszel.Szerintem egyszerűen a terhességtől hízol.
2019. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én az első babámmal 7 kilót fogytam majd 23-at híztam vissza. Egy éves születésnapjára már kevesebb kiló voltam mint mikor kezdtem a terhességet. És vitamint is szedtem, bár nem minden nap.
2019. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba, ha ez tégedmegnyugtat, de a hízás nem fog tőle megállni.
2019. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elevitet szedtem mind a 2 terhességem alatt a kezdetektől, szoptatás alatt is egy ideig. 9 - 9,5 kg-ot híztam mire szülni mentem.A dokim javaslatára minden másnap ettem Elevitet, vasat 1x,magne b6-ot 2-3x minden nap. A babák is átlagos mérettel születtek. Én nem hagytam volna abba a vitamin szedését, Neked és a Babának is szüksége lehet rá, persze táplálkozástól függ.
2019. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Előtte is egészsegtelenül ettél, hiszen el vagy hízva, most is így eszel és hízol tovább.
2019. júl. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szedek terhes vitamint, az elsőnél is szedtem végig, viszont diétáztam GDM miatt. Elsővel ugyanannyival mentem szülni, amennyivel terhes lettem, most a másodikkal 26 hetesen még nem értem el a teherbeesési súlyom. Első trimesztert végighánytam mindkétszer. Inkább az étkezést kellene megreformálni, a vitamin max jobb étvagyat csinál, de annak kellene tudni parancsolni azért....
2019. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is túlsúlyos voltál, erről nem a vitamin tehet.

Amit nem eszel meg, attól nem fogsz hízni sem.

Aki egészségesen eszik nincs rajta +20-30kg, hanem 2-5kg max, MAX.

Ne áltasd magad. Több séta, több víz, kevesebb keményítő.

2019. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!