Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejelenteni a kollégáknak?

Bejelenteni a kollégáknak?

Figyelt kérdés
Ti szóltatok, vagy vártatok, hogy rájöjjenek?
2019. júl. 9. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
12 heto genetika után
2019. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Heti
2019. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Jah és nemk ell "bejelenteni", csak simán mondd el!


A råjönnek-e erőltetett, ellenszenvet válthat ki.

2019. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam nekik, mivel könnyített munkát kaptam egyből, és szerettem volna ha tudják miért "kivételeznek" velem
2019. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
12. heti genetikai után "jelentettem be". Egyrészt alig vártam, hogy megosszam az örömhírt, mivel nagyon jó csapatunk volt, másrészt szerettem volna, ha időben tudnak gondoskodni az utódomról.
2019. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire közeli kollégák. Én a közvetleneknek termesztésen elmondtam, de annyira sokat hiányoztam rosszullétek miatt, hogy nem lepődtek meg. Az irodában lévő többi kollégának akivel nem vagyok napi kapcsolatban (nagy iroda) nem jelentettem be, mert nem gondoltam hogy érinti őket, de nagyon hamar híre ment meg én olyan alkat vagyok, hogy hamar látszott is már. Szóval nem álltam ki az egész iroda elé bejelenteni, de természetesen szóltam azoknak akiket valamilyen módon érint
2019. júl. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
12 heti genetikai utan szoltam en is, de sokan tudtak mar, volt egy kis pocakom, gyakran rosszul voltam, nemmentem ki tobbet cigiszunetre, szoval nem volt nehez rajonni.
2019. júl. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk eleg lenne 1 embernek mondani, o gondoskodna rola, hogy masnapra mindenki tudja. Ilyenkor jol jon egy ilyen pletykafeszek, en igy csinalnam.
2019. júl. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
A főnökömnek 10. hét körül elmondtam, hogy tudja miért járok orvoshoz folyton, de megkértem, hogy egyelőre még senkinek ne mondja. Rajta kívül még két embernek árultam el, akikben tudtam, hogy megbízhatok. A 14. heti vizsgálaton minden rendben volt, ekkor a főnök összehívta a kollégákat és bejelentette. Nálunk az ilyen dolgokat általában a főnök mondja el.
2019. júl. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A főnökömnek rögtön elmondtam, mivel olyan a kapcsolatunk. A közvetlen kollégáknak a 12. héten, mert már nem tudtam takarni, titkolni, illetve az egyikük elég rossz májú egyén volt, és folyamatosan cseszegetett (holott nem felettem állt, sőt). A többieknek a down teszt után, de már sejtették... :)
2019. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!