Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Utrogastan befolyásolja...

SOS! Utrogastan befolyásolja a terhességi teszt eredményét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 1 hete késik a menszeszem. Már aznap mikor meg kellett volna jönnie , pozitív volt a tesz délutáni pisiből! Azóta kb 2 naponta tesztelek, de meg elég halvány a teszt. Tegnap óta használom az utrogastant, mert már volt sajnos egy vetélésem. A ma reggeli tesztem meg mintha halványabb lenne az eddigieknél... vagy lehet már csak be képzelem... szerintetek befolyásolja az utro? Vagy normális h 5 nap késésnél még halvány a teszt!?
2019. júl. 10. 07:14
1 2
 11/17 ildi32 ***** válasza:
49%

A terhességi teszt halványodása nem feltétlenül jelez vetélést.

Nekem is halvànyodott az ötödik hét közepétől; mégis hamarosan szülök.

Én is megijedtem. Elmentem ultrahangra és ott már egy 5 mm-es élő embriót látott a doktor Úr.

Hamarosan szülök.

Üdv 36 hkm

Kérdező voltál esetleg azóta ultrahangon; nàlad mit láttak?

2019. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 ildi32 ***** válasza:

Az kimaradt; hogy nálam 6+3 naposan láttak már élő embriót szívhanggal ultrahangon.

Hiába halványodott az ötödik hét közepetől a teszt.

Pedig mindig minden reggel első pisiből teszteltem.

Utrogestant én a hatodik héttől hasznàltam és onnantól fogva nem teszteltem. Mert tényleg csak arra való; hogy kimutassa a vizeletből a hcg hormont; arra nem hogy a hcg hormon erősödését lehessen vele ellenőrizni. Ezt mondta az orvosom; ezt olvastam a babaszoba.hu-n és ezt tapasztaltam.

Majd írj; hogy mi újság veled.

2019. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szép erős már a teszt! 😊 majd csak július 31.en megyek uh-ra, addig felesleges. Utrot használom 2*2t. Remelem minden rendben lesz!
2019. júl. 16. 22:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Szuper!
2019. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És bocsánat mert ma vagyok 5+1 napos , rosszul számoltam...
2019. júl. 16. 22:04
 16/17 ildi32 ***** válasza:
Ez remek. Gratulálok! Addig is vigyázz magadra és a picire. Majd írj mi volt az ultrahangon.
2019. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
8mm-es a kicsi, es a szívét is hallottam ma! 🥰🥰 Remelem minden rendben lesz!
2019. júl. 31. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!