Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok és most...

21 hetes vagyok és most lettem beteg mit csináljak?

Figyelt kérdés
fáj a hasam a fejem minden kaját kihányok hétvegire lettem beteg és nemtudom igy terhesen milyen gyogyszert vehetek be ez ellen tudnátok segiteni ?
2019. júl. 13. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre ne itt keress választ, inkább gyógyszertárban
2019. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi innen a kibicek bátorságával mondhatunk bármit. Aztán, ha netán rendellenességgel születik a gyereked, vagy elvetélsz, mehetsz oda, ahol a part szakad.

Inkább cselekedj úgy, ahogy a reklám is tanácsolja: "kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét".

2019. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem csak hétvége van és nemtudok nagyon mit tenni :/
2019. júl. 13. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár van hétvégén is. Keresd ki a területedhez tartozó ügyeletedt, ballagj be, és kérdezd meg.
2019. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Valszeg egy kis vírus, arra nincs gyógyszer. Fejfájásra Rubophen/Panadol/Ben-u-ron, hányásra Deadalon. Igyál sokat, azaz sokszor kicsit, ki ne száradj. Lehetőleg hideg vizet, de a kóla általában jobban bent szokott maradni hányós kórságkor is. Csipegess! 1-2 falat sós keksz, puki, pirítós kenyér, rizs, sós főtt krumpli, vajon párolt csirkemell. Ha semmi nem marad meg benned holnap sem, irány a kórház!
2019. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed sima gyomorrontás, akkor nincs mit tenni, ki kell várni. Az a legjobb, ha kijön, nem érdemes erre hasfogót beszedni. A gyógyszertárban én azt tapasztaltam, hogy annyira "félnek" a kismamáktól, hogy konkrétan semmit sem adnak. Nekem még fejfájásra sem adtak semmit, aztán mondta az orvos, hogy egy panadoltól semmi bajom nem lesz, csak a gyógyszertár nem akarja vállalni a felelősséget. Aludj sokat, igyekezz a folyadékot pótolni, egyél sós perecet stb. Általában két nap alatt lecseng ez a vírus és nincs rá gyógymód Attól, hogy hánysz, gondolom nem lesz baja a babának, én legalábbis végig hánytam az első három hónapot. Ha viszont azt érzed kiszáradsz, semmi sem marad benned, vagy azt gyanítod komolyabb a baj, mint a hányós vírus, amit mind ismerünk, akkor be kell menni az ügyeletre, hétvégén is nyitva van
2019. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hetvegen attol meg van korhaz is es van gyogyszertari ugyelet, hivd a vedonod vagy a dokidat ok javasolnak majd valamit. Itt inkabb ne kerdezz, vannak rosszindulatu emberkek
2019. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En a 9-10. heten voltam beteg, 1,5 napig meg a viz is kijott belolem szinte azonnal. Elektrolit-oldatot erdemes venni, az visdzatolti a kiurulo asvanyi so keszletet, van oldott formaja is, gyerekeknek szoktak arulni, pl. van drogeriaban is, nemcsak patikaban, es nagyon lassan, kortyonkent probald, hogy bent maradjon. Ha van melle a hasmenesed, akkor a Smecta por a masik, ami segit, illetve ilyenkor probiotikumot rrdemes meg szedni melle. En ezeket csinaltam, illetve a tejtermekektol, cukortol tartozkodni. Kitartas, es jobbulast!
2019. júl. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, Kérdező?
2019. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!