Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmodtatok már a babátokkal?

Álmodtatok már a babátokkal?

Figyelt kérdés
Álmotokba kisfiú vagy kislány volt a babátok?Én mindig azt álmodom,hogy kislányom van,pedig kisfiút hordok a szívem alatt.(legalábbis eddig úgy néz ki :) )
2010. júl. 10. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbbször rosszakat álmodtam vele kapcsolatban, de úgy olvastam, hogy a kismamáknak sajnos ilyenkor sok rémálmuk van. Pedig minden rendben velünk és nem gondolom azt, hogy bármi baja lenne, de sajnos ezt nem lehet irányítani. Amúgy én is álmodtam azt hogy kislányom lesz, aztán meg hogy kisfiam, most 39 hetesen már biztosan tudom, hogy kislány, de az arcát soha nem láttam álmomban. Te láttad az arcát is?
2010. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én se láttam rendesen az arcát.De azt tudom,hogy szőke minden álmomba.Én is sokszor álmodtam vele rosszat.De mostanában már csak jót álmodok vele.

2010. júl. 10. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már akkor álmodtam kisbabával amikor azt se tudtam , hogy megfogant a picurim.Aztán azóta többször is, de az arcocskáját valahogy soha nem látom,a neme ugyszintén nem derült ki az álmaimból.Egyébként kiscsajszink lesz:0)

A rémálmokhoz annyit tudok hozzáfüzni, hogy mióta várandos vagyok szinte minden napossak,de szerencsére nem a babával kapcsolatossak.

Nagyon boldog babavárást és szép álmokat kívánik 29 hetes kismami.

2010. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 15 hetesen álmodtam először vele, akkor láttam a kis zacsiját, meg a sovány kis lábát. Én nagyon kislányt vártam, 18. héten aztán kiderült, h kisfiú!:) A szülést kb 4x végigálmodtam(első babámat vártam, tehát élményem nem volt). Két dolog amit mindig furcsállottam, hogy nem voltak fájdalmaim a szülések folyamán (végül epidurálissal szültem), illetve h álmomban nem fájt a gátam, ami szintén bejött. Gátat metszettek, de szülés után egy percig sem volt fájdalmam. Talán érdemes lenne jobban hinni az álmaimban?:)
2010. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam terhes addig mindig göndör hajú kislányról álmodtam.12 hetes vagyok és már 2x álmodtam kisfiúról.Viszont sokszor van rémálmom,ilyenkor azt szoktam álmodni,hogy megjön.Ezek a rémálmok nagyon megviselnek :(
2010. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én álmodtam... A terhességem előtt is kislány szerepelt az álmomban, viszont a babona azt tartja, hogy mindig ellenkező nemű baba fog születni mint amit álmunkban látunk. Én is kisfiút várok.
2010. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!