Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valaki volt már ezen a vizsgál...

Valaki volt már ezen a vizsgálaton? Női egészségcsomag gyermekvállalás tervezésekor medicoverben Véleményekre lennék kiváncsi

Figyelt kérdés
1 hete volt vetélésem 6 hetes voltam és majd ha ujra készen állunk akkor szeretném kivizsgáltatni magam itt mert tb alapon egy utan még nem csinalnak semmit....

2019. szept. 13. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi?


Én végigjártam ezeket, találtak egy-két gondot, ami nehezíti a teherbeesést, de mire csinálhattunk volna vele valamit, terhes lettem.


Ha teherbe tudsz esni, akkor nem biztoah kell neked a teljes csomag. Konzultálj nőgyógyásszal.

2019. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Arra lennék kiváncsi hogy mér kezdtem el vérezni hátha így megelőzhetek még egyet. Nőgyógyászhoz természetesen megyek rá is fogok kérdezni de valószínűleg nem érdekli mert még csak az első volt.


Én most nagyon biztosra szeretnék menni.

2019. szept. 14. 07:53
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Erre nem fog tudni válaszolni se a nőgyógyász, se a sor vizsgálat, nem arra vannak, hogy megmondják a vetélés okát. Gondolom a vérzés kezdetekor kaptál progi pótlást, ennél többet nem szoltak.
2019. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat alapján, én a helyedben ha még nem voltál, elmennék egy vérvételre és megnézetném a pajzsmirigy hormonokat (TSH, FT3, FT4, anti-TPO), LH, FSH, Prorlaktin, Progeszteron, Ösztrogén hormonokat. Illetve mellé egy terheléses cukormérést is csinálnék. Nekem ezek kiszűrték, hogy Inzulin rezisztenciám és pajzsmirigy alulműködésem van, nálam valószínűleg ez okozta a vetélést.

Ja, egy hüvelyi ultra hangos vizsgálatot is kérnék a nőgyógyásznál, ott meg tudja nézni, hogy fizikailag midnen rendben van-e. Szerintem kezdetben ezzel sok mindent kizárhatsz.

Ja, teljesen tünet mentes voltam, semmi nem utalt ezekre :/

2019. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ha nem volt életképes az embrió, akkor azt semmilyen teszt nem mutatja ki utólag?


Nem biztos, hogy neked volt/van bajod!

2019. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4/5 -s válaszoló

köszönöm hogy leírtad akkor ezeket mindent megnézetek..

nem vagyok se kövér se sovány 170 magas 57-58 kg.

Neked azóta sikerült a baba?


#5/5 válaszoló

Annyira bánt ez a dolog hogy valamit tennem kell.. mégse ülhetek és várhatok hogy majd legközelebb mi lesz. Már vert a pici szíve. Párom is ezzel nyugtat lehet beteg volt de lehet hogy nem, és rajtam múlt a dolog ezért is szeretnék mindent kizárni kerüljön bármennyibe

2019. szept. 14. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Pszichológushoz menj inkább, és dolgozd fel. Gyász ez is, min amikor elveszítünk valakit.


Egyáltalán nem múlt rajtad.

2019. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem sikerült azóta sem a baba, a vetélés februárban volt, a problémák júniusban derültek ki, így csak azóta vannak kezelve.

(egyébként nekem is teljesen normális a súlyom, 180 centihez 69kg, mint írtam semmi tünetem nem volt ami arra utalt volna, hogy baj van.)


Ezeket a vizsgálatokat érdemes megcsinálni, de simán lehet, hogy minden értéked tökéletes lesz, sajnos minden negyedik terhesség végződik vetéléssel, lehet te is csak "beleestél" a nagy számok törvényébe, egyáltalán nem jelenti, hogy valami baj kell legyen nálatok :)

2019. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is hasonlóképp jártam,júniusban volt a műtétem. Mi még a szivhangig sem jutottunk el. Ugyanígy gondolom /tervezem én is , mielőtt belevagnank újra,szeretném én is a vizsgálatokat,és magánúton van rá mód ,mert az orvos csak annyit mondott,3 hónap után lehet újra próbálkozni... Szeretnék a biztosra menni én is . Remélem minden rendbe lesz Veled is :)

2019. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!