Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után következő baba?

Vetélés után következő baba?

Figyelt kérdés

Sajnos karácsonykor volt egy vetélésem. Még nem voltam 8 hetes, spontán vetélés volt, műtéti befejezéssel.

Újra babát várok, és valahogy annyira nyugodt vagyok. Úgy érzem hogy minden rendben. Míg az előzőnél már az elejétől kezdve rettegtem, és éreztem hogy a genetikaira már nem jutunk el.

Most is volt egy kis barnázás, irtak fel utrogestant, de így is teljesen jól vagyok.

Remélem, hogy ez jó jel, én azt hittem hogy a következő terhességet végig fogom rettegni.


Meg érezheti vajon egy várandós nő, hogy ezt a babát meg fogja szülni, és minden rendben van?



2019. szept. 19. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer szembenéztél azzal, amitől féltél, onnantól nem fogsz többet félni tőle. Ez lehet az ok.
2019. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy attól hogy szembe néztem a magzatom elvesztésével, már nem fogok félni tőle... Sőt ebben a 8 hónapos időszakban folyamatosan azon kattogtam, hogy mi lesz, ha megint, és hogy ezt még egyszer nem tudnám végig csinálni.
2019. szept. 19. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokáig rajta voltunk a baba témán, mikor végre sikerült anyuékkal megosztottam, hogy pozitívat teszteltem.De ők mindig mondták, hogy azért ne éljem bele magam, nehogy összetörjek ha valami baj lesz.Én a terhességem elejétől azt éreztem, hogy semmi baj nem lesz.Nagyon könnyen idegeskedő vagyok, ennek ellenére a terhességem maga volt a nyugalom.Semmivel se lehetett ebből a nyugiból igazán kizökkenteni.Úgyhogy én hiszek benne.
2019. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En is pontosan igy erzek. Tavaly augusztusba pozitivat teszteltem, orultunk meg minden, de valahogy ott volt bennem, hogy valami nem oke. Oktoberben mutottek missed abbal, 9 hetesen.

Iden majusban, amikor jo eros pozitivat teszteltem, mar 6 hetes terhes voltam, a ferjem nem is akart orulni velem, azt mondta, amig nem latja, hogy dobog a szive, nem is hiszi el, hogy ott van, hiaba gyozkodtem, hogy ez alkalommal minden a legnagyobb rendben lesz. Egyszeruen ereztem, hogy most nem lehet baj. 25 hetes vagyok, es hala Istennek, nincs semmi gond a kicsivel :)

2019. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nagyon jó ezt hallani :)


Én is abszolút így érzek, és a páromnak sem tudom meg magyarázni, csak annyit mondok neki, hogy én sem merem bele élni magam, de minden okés lesz. Valószínűleg ha át lépjünk azt a kort, aminél múltkor el vetéltem, akkor jobban bele merem élni magam.

És tudom hogy ez már bele magyarázásnak tűnik, de én hiszek benne, hogy nem véletlenül akkor fogant, mikor az előző született volna. :)

2019. szept. 26. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!