Ti mennyi ido utan dolgoztatok fel a terhesseg megszakitast?

Figyelt kérdés
Hetfon missed ab mutet var ram....elhalt a terhessegem...😭Mennyi ido utan probalkoztatok ujra es mikor sikerult a babo? En 2 honapot szeretnek csak varni,kivancsi leszek a doki mit fog javasolni. Nagyon el vok keseredve lanyok😭😭😭nem tudom ezt h fogom feldolgozni. Akar hanyszor persze fellepek a facebookra,tuti valakinek gyereke szuletett,vagy megoszt kepet a gyerekerol...a szivem szorul ossze,azon gondolkodom letorlom magam komolyan...😭Annyira faj,az en babom meg nem el a pocakomban es elveszikđŸ˜­đŸ˜­đŸ˜­đŸ˜­đŸ’”đŸ’”đŸ’”đŸ’”đŸ–€đŸ–€đŸ–€đŸ–€

2019. szept. 19. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Velem is ez törtĂ©nt, ismerƑs az Ă©rzĂ©s... mintha egy rĂ©szem meghalt volna a babĂĄval egyĂŒtt. KitartĂĄst, Ă©s a legjobbakat. ❀
2019. szept. 19. 22:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
SĂ­rj, gyĂĄszold meg, termĂ©szetes Ă©rzĂ©s, mĂ©g ha szörnyƱ is. RĂ©szvĂ©tem, sajnĂĄlom. Velem is megtörtĂ©nt, igen, többen Ă­rtĂĄk, a mai napig gondolok rĂĄ. Sokat sĂ­rtam Ă©jszakĂĄkat, Ă©s ilyenkor mindig babĂĄkat lĂĄt az ember mĂ©g kismamĂĄkat:( Én akkor a munkĂĄba temetkeztem, kaptam egy jĂł ĂĄllĂĄsajĂĄnlatot Ă©s 1 Ă©vet vĂĄrtunk, lehetett volna elƑbb, (fĂ©l Ă©v prĂłbĂĄlkozĂĄs utĂĄn fogant) Ă­gy alakult. Itt szuszog mellettem 2 Ă©ves lesz a fiĂșnk, van egy lĂĄny is Ƒ 7.Sok erƑt kĂ­vĂĄnok!!!
2019. szept. 19. 23:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Koszonom nektekâ€đŸ–€
2019. szept. 20. 09:13
 14/15 anonim ***** vĂĄlasza:

Nekem 2 vetelesem volt... Az elso szornyu volt, mi 4 honapot vartunk es meg 2 honap volt mire osszejott a kovetkezo terhesseg, amibol babam is lett.

Majd megint egy veteles, ezt konnyebb volt feldolgozni, valahogy az elejetol ereztem, h nincs valami rendben, majd megint terhes lettem, 1 hete szuletett meg a kisteso.

Szoval, nalam egy elveszitett babat kovet egy egeszseges â™„ïžđŸ–€

Ok, magyarazat nincs. Minden rendben velem. Sajnos, igy jon ki. Remelem, hogy ha lesz meg egy terhessegem, akk nm kell ujra atelnem a vetelest.


Most te is toltodj fel, add ki magadbol, amit erzel es ha ugy erzed keszen allsz egy uj babara, akkor vagjatok bele!

Valamiert, ezt a fajdalmat sokunknak at kell elnie...

2019. szept. 27. 10:42
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Kedves utolso! Hallgatok az orvosomra es 6-8 het utan belevagunk❀annyira de annyira vagyom ra, hogy ujra terhes legyek. Valamiert ugy erzem,vele minden rendben lesz. Nem jottem meg helyre teljesen,de ugy erzem naprol napra jobb lesz es ujra bele akarunk vagni❀❀
2019. szept. 27. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!