Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt már így valaki? Kicsit...

Volt már így valaki? Kicsit hosszú remélem el olvassa valaki .

Figyelt kérdés
Szóval nem rég voltam kórházban terhesség moatt azt hittem el vetéltem de kiderult hogy nem hiaba vereztem a doki fel irt tabletatt hogy azt tartsa életbe szóval én ezt szedtem azt mondta elvileg a masik ultrahangon nem lát mar semmit de azt sem mondta hogy el ment a baba , aztan mentem ketszer adni vert mert nem tudták meg állapitani hogy le tettem e a babat vagy nem:/:) .. Ma mentem az eredményért a női dokihoz és ultrahangozot de nem hasról kb 4-5 hetesnek kellene lennem vagy tobbnek mindig mashogy szamolta nekem :) erre ma hogy ahogy ultrahangozott láttam valami fehér nagyobbacska valamit a monitoron amit ő eszre sem vett eloszor pedig azert jo ki volt nagyitva :) le dobbent és azt mondta hogy el ment a baba hogy az egy vérrög és az a lényeg hogy olvastam sokszor hogy voltak mar így de azok nem mentek mütetre se semmi mert azt tanacsoltak hogy varjak meg lehet baba lesz meg belole es komolyan babajuk lett és nekem most adtak tisztito injekciot amitol ki jon az a verrog de en nem voltam benne boztos hogy az :/ mivel ez a doki hogy mondjam mindig mast mondd meg azt sem vette eszre hogy mi van a monitoron :// es azt szeretnem tudni volt e mar valaki igy ? Tudom hosszura sikeredett es ossze szedett is de nem tudom valahogy nekem nem okes erzesem van mivel ez az orvos mindenkit el kezelt es az hogy vereztem a babaval idaig es semmi baja nem volt eros volt most meg hirtelen el ment :/ fel foghatatlan szoval volt igy valaki vagy hasonlo helyzetben vagy kezeltek mar el igy valakit?:(

2019. okt. 16. 01:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Össze vissza szedett * sajnos nem tudok másik orvoshoz fordulni a másik nőket erőszakol és mar csak ő van :/ egyszer voltam a dokinal bent ugy szamolta 5 hetes vagyok a korhazban is ő volt ott 3 heteset mondott verzesel mentem be azt mondta meg van a baba de szedjem a tabletatt masodjara is mentem azt mondta nincs semmi verrog se semmi ma mentem most meg hirtelen el ment a baba :/ .. pedig azt csinaltam amit ő javasolt szedtem a tabletatt minden de valahogy mindig el kezelt:/ volt mar igy valaki? Koszonom a válaszokat sajnalom ha ilyen hosszu de nem tudom hova tenni:/..
2019. okt. 16. 01:12
 2/11 A kérdező kommentje:
Elfeljetettem át rakni:/
2019. okt. 16. 02:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ha valaki megérti az emberegyen a talpán!
2019. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki megtalálja az egyetlen vesszőt és pontot a szövegben, az megkaphatja a máriavalag érdemrendet :D
2019. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat aranyosak vagytok :)))
2019. okt. 16. 10:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hű, én 2x is végig olvastam, de akkor se értek egy szót se.
2019. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul csináljátok. A kérdező szépen összegyűjtöget nektek az írásjeleket, csak ki kell válogatni és áthelyezni a megfelelő helyekre!😀

Kérdező!Próbáld meg érthetően leírni a problémád, vagy kérj meg valakit, hogy írja le neked, mert így senki nem fog tudni segíteni! Nem bántásból, csak így nem derül ki, hogy mi a kérdésed.

2019. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Na majd én megprobálom... Szerintem azt akarja megkérdezni, hogy járt e már valaki úgy, hogy az ultrahangon missed ab-ot állapított meg az orvos, de tévedett... Sajnos kérdező, nem hiszem, hogy az orvos tévedett, az ultrahangon nyilvánvaló a magzat szivhangja.
2019. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Az a "többször adott vért, hogy le e tette a babát" 🤣 az meg azt jelenti, hogy másnaponta nézték a béta Hcg ét a vérben...
2019. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Háh, én se látok a szövegben egy vesszőt és pontot se :D
2019. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!