Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan hívjam el?...

Szerintetek hogyan hívjam el? 16/L Tudom, hogy hosszú, de akinek van egy kis ideje az olvassa el. Köszi.

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel egy évfolyamra járunk, és eléggé bejön nekem. Jókat szoktunk beszélgetni, és látom, hogy ő is szívesen beszélget velem. Nekem nem fontos, hogy ő hívjon el, majd én elhívom. Csak az a probléma, hogy pont most amikor el akarnám hívni, soha nem vagyunk "kettesben". Pár tantárgyra együtt járunk, szóval óra előtt is tudunk beszélgetni, de olyankor legtöbbször egy pár perc után pár haverja odajön és elkezdenek beszélgetni vele/velem, tehát ott nem tudom elhívni, mivel mások előtt nem akarom. Úgy volt, hogy jövőhéten egy buliban ott lesz ő is, de elutazik... pedig az milyen jó lehetőség lett volna!! Szeretném jobban megismerni, mindenképp. Tudom, hogy még a nyár előtt kell cselekednem, mert lehet, hogy jövő tanévig megszakadna a kapcsolat. És nem akarok arra várni, hogy ő hívjon, mert azzal is csak az idő megy. Na szóval szeretném elhívni valahova, de suliban nem sikerült és jövőhéten valószínűleg már elutaznak. Szerintem pont jó lenne a hétvégén elmenni valahova és akkor amíg nincs itthon tud gondolkozni az egészen, meg én is.. Arra gondoltam, hogy az egyik osztálytársától elkérem a telefonszámát és felhívom. Szerintetek gáz lenne? És hova hívhatnám? Meg egy kicsit félek attól, hogy azt mondja, hogy nem tud eljönni, mert már a hétvégén indulnak.... és ha így lesz akkor mégis mit mondjak? az úgy kicsit cikis, nem? Valaki kérem adjon valami értelmes és használható választ! KÖSZÖNÖM!!
2014. máj. 23. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred el tőle a számát?
2014. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maga az ötlet, hogy bevállalod, hogy elhívod tetszik. Mint fiú biztosan örülnék neki. Azonban ez a telefonosdi kicsit ijesztően hathatna, hogy nem adta meg a számát, meg semmi, és te felhívod. :D Inkább próbáld meg interneten, vagy bárhol, de legjobb lenne megoldani élőben. Ennyit tudok sajnos segíteni.
2014. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy élőben lenne a legjobb, de jövőhéten már nem lesz itt... Csak 2 hét múlva találkozunk újra..
2014. máj. 23. 18:09
 4/5 aladar12 ***** válasza:

írj neki neten.

vagy próbáld meg rávenni, hogy óra után maradjon veled 5 percre és akkor.

2014. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
facebookot nem igazán használja. És élőben már csak akkor tudnám elhívni ha hazajön és az több mint egy hét múlva lesz. Sajnos úgy látom muszáj lesz megvárnom míg hazaér....
2014. máj. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!