Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan mikor jott a...

Missed ab utan mikor jott a következő babatok? Volt valami gond?

Figyelt kérdés
6 hetet mondott az orvos hogy addig varjunk vele. Nalltok hogy alakult
2019. okt. 27. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Missed ab után 1 ciklust vártunk. Egyből össze jött a baba, de ismét missed ab lett a vége. Pedig itt már volt szívhang is..az elsőnél nem volt embrió sem csak üres petezsák
2019. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom , de mitol ??nem mondtak hogy esetleg koze lett volna hogy hamar estel teherbe? mi is minnel hamarabb szeretnenk de attol felek hogy korai lesz es ugyanez lesz
2019. okt. 27. 11:48
 3/5 anonim válasza:

6hetet?Az nem korai?

Nekem májusban volt missed ab-om.:-( Spontán vetélés a 8.héten.Kontrollon aztmondta a doki 2-3ciklust kell várni hogy újra regenerálódjon minden.Már van egy 8éves Lányunk.A második próbálkozós hónapban sikerült.Énis meglepődtem hisz az elment babánkra 9hónapot vártunk mire sikerült.Most vagyok 12hdtes.Szerdán megyek genetikaira.Persze még félek.De ha itt rendben lesz minden kicsit megnyugszom.

A 6hét szerintem korai.De sikerülni fog:-) hidd el...:-)

2019. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most lesznek kivizsgálások,de az az érdekes, hogy a teherbe esés könnyen megy csak nem fejlődik. Arra tippelnek,hogy a kiserekben nem megfelelően kering a vér és így nem tud fejlődni a baba. Első körben ezt nézzük meg illetve a hormonokat. A 2. Terhességnél szedtem progeszteron pótlást mégis ez történt:( szurkolok,hogy nálatok minden rendben legyen. :)
2019. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly oktoberben volt missab, 3 honap kihagyas utan probalkoztunk ujra. Most 31 hetes vagyok, minden rendben
2019. okt. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!