Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Olyan lehetséges, hogy a...

Olyan lehetséges, hogy a méhlepény kijön, de az embrió még bent van?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy miután az embrió kilökődik, 30 percre rá a placenta/méhlepény is távozik. Ez törvényszerű? Olyan nincs, hogy kijön a placenta, de az embrió még bent van?


Vetélésnél.



2019. okt. 28. 13:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#8 Akkor ezek szerint benne lehetett a burokban, ami kijött. Egy pillanatra néztem csak meg, vérrel volt tele, ennyit tudok.

Az előző válaszomban van a történet egyébként.

2019. okt. 28. 16:18
 12/14 A kérdező kommentje:

A történet rov5iden: 8 hetesen derült ki, hogy nincs szívhang. A szülésznő tanácsára a várakozást választottuk. 2 hét után semmi nem történt, így bejelentkeztem a kórházba. Holnap kellett volna mennem egyébként. De tegnap megindult, előtte pénteken és szombaton már pecsételtem. Természetesen tegnap és ma is beszéltem a szülésznővel + hívtam a dokit a kórházban (ügyeletes), mivel későn este jöttem újra a görcsök (kiderült normális). A veteles délután volt.


UH-ra nem kell mennem, mert az úgy is azt mutatná, hogy vannak még bent dolgok, hisz vérzek, jönnek az alvadt darabkák, de az természetes, hisz idő kell a kitisztulásra. Amint eláll a vérzés, mehetek ultrahangra, ezt mondta a szülésznő. Addig nem.


Tehát folyamatosan kapcsolatban vagyok velük, viszont mivel wc-n történt, nem tudtam hogy vajon kijött e aminek ki kellett jönnie . Búrok volt egyébként, csak a tartalmát (sajnos) nem néztem meg teljesen. Emiatt érdekelt, hogy vajon ezek a dolgok együtt távoznak e. Ezt elfelejtettem ma reggel megkérdezni a szülésznőtől.

2019. okt. 28. 16:32
 13/14 momoka 2002 ***** válasza:
62%
Az ok,hogy 8.hetben neztek szivhang nelkul az embriot,de megfelelt 8 hetesnek? Mert ha az embrio fiatalabb volt ugysem lattal volna semmit. En 2x eltem at ugyanezt. 4 hettel utanna csinalj egy terhessegi tesztet,ha negativ biztosan rendben vagy. Azert 1 uh nem art. En mondjuk a "8 hetes magzatomat" lattam tavozni, majd persze lefekudtem es egy nagyobb mennyisegu alvadt ver tavozott utanna. Hogy az csak ver volt-e vagy a maradek,azt nem tudom.
2019. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13 Megmérték és azt mondták megfelel 8 hetesnek, 20 mm volt a mérete. Orvosilag már 10 hetes voltam, ha ugye menstruáció első napjától számoljuk. Tehát akkor mentem az első ultrahangra. Megnézték, megmérték és mondták hogy milyen idős és méretű valójában. De ez gondolom mindenhol így megy.


Természetes megyek UH-ra, de amíg nem áll el a vérzés, azt mondták nem kell, felesleges. Jeleznek kell amikor eláll és akkor mehetek.


Fogalmam sincs hogy minden távozott e. Sok nagy alvadt vérdarab jött ki belőlem. Aztán olyan 1,5 óra (talán több) elteltével egy korong alakú valami. Vér volt benne (talán más is), tenyér nagyságú lehetett.

2019. okt. 29. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!