Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés utáni gyerekvállalás?

Vetélés utáni gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném kérni a segítségeteket! A történetem a következő:

2016 ban, és most júniusban volt egy vetélésem,a 8. héten, mindkétszer missed ab lett sajnos. Még a szivhang sem alakult ki,vajon ennek mi lehet az oka? Azóta nem próbálkozunk,szeretnék elmenni vizsgálatokra ,mielőtt újra belekezdunk... A menstruációm azóta normálisan megjön minden hónapban,ami zavar ,hogy úgy vettem észre, a vér mennyisége kevesebb,és nem 5napig tart,csak 3... Október 28.-an voltam nőgyógyásznál ,a ciklusom 19. napján,akkor volt az endometrium 6mm-es. Utána olvastam ,Nekem ez kevésnek tűnik ebben az időszakban. (E-vitamint szedek) . Szeretném Tőletek kérdezni,hogy milyen vizsgálatokat érdemes megcsináltatnom az újabb próbálkozás előtt? (A doki szerint felesleges) de én szeretnék nyugodtan nekiállni,mert így is eléggé megviselt, még egyszer nem szeretném átélni. Szerintetek , hátráltatja a későbbi fogantatást az,hogy volt már két ilyen műtétem? (Tudom ezt senki nem tudja biztosra megmondani),csak szeretnék egy kicsit megnyugodni. Köszönöm,aki válaszol, kitartást kívánok mindenkinek,aki hasonló helyzetben van :)


2019. nov. 11. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el egy teljes hormon vérvételre plusz extra még nézhetnének olyat is, ami kimutatja hogy a vérsűrűséged meg ilyenek rendben vannak-e. Illetve, hogy van-e valami olyan betegséged, ami miatt ez bekövetkezhet.

Szerintem válts orvost, olyat, aki tudja, mire kell elküldenie.

Nekem is vlt egy vetélésem, aztán orvost váltottam, magánnőgyógyászt, aki teljes hormon csináltatott, meg ezeket még, amiket említettem.

Nemsokára újra próbálkozunk.

2019. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A legfontosabbat kihagytam,hogy volt egy hematomam,ami bár nem volt túl nagy,de úgy gondolom ez közrejátszott abban,hogy nem hagyta a picit normálisan fejlődni, bár nőtt a baba,a hematoma meg eltűnt,de sajnos rossz vége lett. :( A synlabnal van egy olyan ,hogy családtervező csomag, erre gondoltam,elég sok minden bennem van,de utána nézek majd annak is,amit Te javasolsz. Itt több információt kapok,mint az orvosnál :)
2019. nov. 11. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

1# vagyok.

Nem kell egyből rosszra gondolni, de nálam még ezt is nézte az orvos:

[link]


Pajzsmirigyed rendben van? Nézetted?

Amennyiben nem, TSH, anti tpo, anti gt, f3, f4 nagyon fontosak.

2019. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Én is maganorvoshoz mentem,amikor kiderült a terhesség akkor is, a végén annyit mondott,3 hónap múlva lehet próbálkozni...de vhogy ez nem nyugtatott meg. Aztán legutóbb egy másik orvoshoz mentem ,szintén magánúton, gondoltam komolyan vesz,és segít, erre letudta azzal hogy van peteérésem ,hiszen összejött. Mondtam neki,hogy szeretnék elmenni vizsgálatokra,megelőzni vmilyen szintén,hogy mégegyszer ne forduljon elő, erre is csak annyit mondott ,azt tanácsolja ne pörögjek ennyire rá... Úgyhogy magánúton kell a verveteleket megcsináltatnom. Amit írtál,találtam a synlabnal egy olyan csomagot ,erre gondolsz? : [link]
2019. nov. 13. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, többek között a leident is nézte.

Tudom, sajnos attól, hogy magánorvos valaki, még nem biztos, hogy jó. Elszomorító, de sajnos nehéz olyat találni, aki szívből, minden erejéből segíteni akar.

Na igen, peteérés van, azt gondoltuk... "Jópofa" az orvosod... Csak épp nem azzal volt a gond, ezt mi is kitaláltuk...

Kívánom, hogy találj egy megfelelő orvost, akiben megbízol, aztán pedig egy sikeres és boldog várandósságot! :-) Légy pozitív!

2019. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!