2 missed ab után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos 2 missed ab-n vagyok túl... A kivizsgálások megkezdődtek. A kérdésem: hogy 2 ilyen műtét után ,mennyi az esélyem a teherbeesésre,és arra hogy szövődménymentes legyen a következő terhesség? Köszi mindenkinek ,aki válaszol!



2019. nov. 21. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nem lesz válasz. Kérdés, hogy mi okozta, nálad van -e a gond, vagy a babákkal volt; illetve hogy kezelhető, vagy megelőzhető -e.
2019. nov. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak a saját pozitív tapasztalatom tudom leírni.

1. terhességem missed ab.

2. terhességem rá 2 hónapra össze is jött, az első próbálkozós hónapban. Pozitív teszt után kaptam Utrogestant.

Egészséges kisfiam született.

3. terhesség missed ab. (Hamar összejött.)

4. terhesség missed ab. (Hamar összejött.)

5. terhesség egészséges kisfiú. Ő is egyből megfogant.


Szóval attól nem kell félned, hogy utána nehezebben esel teherbe, ha az első 2 terhességed is könnyen összejött.

Hormonpótlást kérj mindenképp.

Én úgy teszteltem, hogy még nem is késett, és mentem gyógyszerért. Meg se vizsgált az orvos, hisz még úgy se látott volna semmit.

Az oka bármi lehet. Engem nem is vizsgáltak, mert az első után lett baba.

A 3., 4.-nél pedig már volt élő gyermekem, ezért nem vizsgálgattak.

Tudom milyen nehéz!

Az én orvosom azt mondta, hogy lehetséges okok pl. hogy a szervezetem idegenként "kilöki", de jó hír rá, hogy utána emlékszik rá a test, és ezért megmaradt utána.

Vagy a mi esetünkben, lehet a lányok nem maradnak meg.

Kitartást! Nektek is sikerülni fog!

2019. nov. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!