Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után mikor sikerült...

Missed ab után mikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Mennyi időt vártatok a próbálkozásal?
2020. jan. 8. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Minimum fél évet kell várni, hogy regenerálódjon a szervezet és a lélek is. Nekem 8 hónapra sikerült.
2020. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az én dokim 3 hónapot mondott
2020. jan. 9. 08:19
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Szerintem az általános állapotodat és az előzményeket is figyelembe veszi az orvosod... Nekem sajnos még ezek előtt volt egy halva szülésem is, az orvos semmilyen körülmények között nem javasolta fél éven belül az újabb babát.

2020. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 normál menstruáció után próbálkoztunk, több mint 1 évre rá sikerült
2020. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Másfél évet vártunk, de a természet közbe szólt és elvetéltem.

Rá fél évre újra rááltunk és mostmár itt rugdos a pocakomban a 19 hetes kislányom🥰🥰

2020. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018 májusban Missed Ab, majd októberben teherbe estem 2019 júliusban született meg a baba.
2020. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy menstruáció után szabad utat adott az orvosom. Igaz mi még nem próbálkozunk, mert lelkileg érzem azt, hogy még nem állok rá készen, de a testem nagyon hamar helyre jött.
2020. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A doki nekem is azt mondta, h. egy ciklust várjunk végig. Megdőlt már a régi nézet szerinte, h. várni kell több hónapot. Fizikálisan, legalábbis. Nekem lelkileg kellett feldolgozni és az min. fél év volt, de még talán több is..
2020. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!