Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mola terhesség kinek hogy...

Mola terhesség kinek hogy alakult?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy hete voltam abortuszon 10 hetes mola terhesség miatt. Megnagyobbodott méh hólyagos vizenyos valadekkal. Nos miután felhelyezett VM a doktor egyből gombolyag darabok jöttek ki.

Utána a műtét végeztével közölte szövettani vizsgálatra küldi a levett szövetet.

Nagyon nagyon félek mert olvastam ez nagyon ritkán fordul elő ezek után nem ajánlott 1 évig teherbe esni se. 3 gyermek van nekem 32 éves vagyok...

Attól tartok VM rossz eredmény jön ki jövő héten..ha igen újra vákuum tisztítás ha úgy jobban tetszik egészségügyi kaparas.

Ez könnyen alakul daganatta ha a hcg szint emelkedik. Terhesség megszakítás után is illetve ha a gomolyagok megvannak vagy alakulnak ...

Sokszor fáj a fejem hányingerem is van... szédülök..lehet az idegesség miatt is. Nem tudom. Volt hasonló valakinek aki tudna nekem ezzel kapcsolatban akár jót rosszat írni.

Köszönöm szépen


2020. jan. 19. 19:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki??
2020. jan. 19. 22:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem részleges mola terhessègem volt,ami csak szövettanból derült ki.

9 hetes ultrahangon nem volt szívhang, mivel nem volt a terhesség alatt erre utaló jel, így az orvost is meglepte az eredmény.

Nekem tavaly májusban derült ki és kb 2 hónap kellett mire a hcg kiürült a szervezetemből és utánan próbálkoztunk is,teherbe is estem,de a baba nem maradt velünk.

Kívánom,hogy minél előbb túl legyél ezen és babás legyèl.

2020. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!