Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan tovább? Első terhessége...

Hogyan tovább? Első terhességem sajnos nem a terveink szerint alakult. Akiknek az első terhességük vetéléssel végződött, kérlek ti írjatok!

Figyelt kérdés

6hetesen még semmit nem látott az orvos, azt mondta 10%hogy lesz baba, 1hét múlva volt szívhang, rá 3napra barnás folyás, majd vérzés és végül ~8hetesen műszeres befejezés lett a vége.


Akik hasonló cipőben jártak légyszi osszatok meg jótanácsokat! Hogyan tovább?

1hónapja már, hogy meg volt a műtét, de vannak napok amikor nagyon pocsékul vagyok..



#vetélés #terheddeg
2020. jan. 22. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is missed ab volt az első, ketten lettek volna. Igazán a következő terhesség gyógyította be a sebet. Eltelt már 6 év, van egy kislányom és egy kisfiam :)

Nem tudok biztatóbbat mondani annál, amit valószínűleg úgyis hallottál már, hogy előfordul ilyesmi sajnos, de ez csak véletlen, lehet még egészséges babád. Csak pozitívan :)

2020. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

2018 májusában Missed ab 7 hetesen.

2018 októberben megfogant a fiam aki 2019 júliusában született.van remény, ne add fel ❤️

2020. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

21. héten vetéltem el az iker babáimat. Azt hittem beleőrülök... de miután elfogytak a könnyeim, felálltam, és újra belevágtunk (lombik). Most pedig egy mosolygós, okos, huncut kislány anyukája vagyok.

Gyászold meg a veszteséged, hogy le tudd zárni. Az idő is segít ebben. De ha már úgy érzed, hogy tudsz tovább menni; akkor már csak előre!

Nekem egyetlen életcélom volt ezután: újra babát várni.

2020. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyászold meg a babát! Nekem 8 hetesen ment el, 2015. Márciusában, műszeres befejezése volt nálam is. Szörnyű volt lelkileg. Minden évben márciusban eszembe jut, a terhességi tesztet is eltettem egy dobozba. Azóta született egy kisfiam 2 éves már. Adj időt magadnak, elfelejteni nem fogod, de könnyebb lesz.
2020. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt. Lelkileg fel kell dolgozni és nem kell siettetni az újbóli terhességet, ha még úgy érzed nem vagy túl. Inkább legyél rendben. Persze valakinek meg az segített, hogy kb. nem sokra rá újból várandós lett. Te érzed majd hol tartasz!
2020. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sokan vagyunk ilyenek, sajnos, minden 4. terhesség vetéléssel végződik. nekem is missed ab volt az első, 2018. nyarán. bő egy évre rá fogant meg, akivel most terhes vagyok (18. hét). én is azt mondom, amit előttem többen, hogy gyászold el, legyél túl rajta. ne helyette akarj új babát, hanem saját magáért. kitartást kívánok!
2020. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En ket honapja veteltem el, meg nem probalkozunk ujra. Elso terhessegem volt, kb elso probalkozasra osszejott, csak aztan valami felrement. Nem is lattuk a bebit az ultrahangon, csak a szikholyagot.

En kertem az orvosomat, hogy legyenek kivizsgalasok. Mondta hogy egy veteles utan nem szokas, de szerencsere nagyon tamogato volt, irt utalot mindenhova. Persze baromi lassan halad a dolog, most varjuk a genetikai vizsgalat eredmenyeit. Ha az meglesz, annak alapjan megyunk tovabb.

Azert kertem a vizsgalatokat, hogy nyugodt szivvel vagjak bele a kovetkezobe, hogy ugy erezzem, en mindent megtettem, nem rajtam mulik. Ha kiderul hogy baj van, legalabb tudni fogjuk, es ha lehet teszunk ellene, ha nem, akkor orokbefogadunk vagy nem lesz gyerekunk.

A lelkiekben nekem az segit, hogy van kikkel beszelnem errol, illetve meditacioval is probalkozok.

2020. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!