Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hashimotos vagyok és most...

Hashimotos vagyok és most volt missed ab-om. Van akinek ezután a következő terhessége rendben zajlott?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve, örülnék ha meg tudnátok nyugtatni. Tsh-m kontrollállva volt, autoimmun diétát tartok, minden értekem jó. 8. Héten állt le a baba szíve. Nem értem mi lehetett a baj. Van esély rá hogy a következő baba megmarad?

2020. máj. 3. 21:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Igen igen, adtál. Nagyon nagyon köszönöm 🙏
2020. máj. 4. 10:14
 12/30 anonim ***** válasza:

#10 és te is az szerint diétáztál mint a kérdező?

Tej tojás szója cukor glutén semmilyen formában?

Bocsi hogy ezen rugózom, csak új ez még nekem.

2020. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Keress rá neten, hogy autoimmun diéta és ott le lesz írva hogy mit szabad mit nem. Illetve van egy könyv, Anthony Williams - egészséges pajzsmirigy című könyve ami leirja hogy mit kell csinálni. Pl reggelire éhgyomorra mindig zeller levet iszom, ez is könyvben van és ez is nagyon gyulladás csökkentő hatású. Szval azt is ajánlom. Illteve a táplálkozás beállítás csapatát bár sajnos ők asszem most nem dolgoznak. Nagyon hasznosak ezek a diéták.
2020. máj. 4. 10:26
 14/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2020. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

#6#-os vagyok

Szedek Progeszteront, Letroxot, Prednisolont és szúrom magam vèrhigítóval.

Ezen kívül iszom az Inofolicot, Femibiont, E vitamint.

Egyszerűen nem tudom mi többet tehetnék még.

Minden jót kívánok!

2020. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
És már az első 2 terhessegnel is használtad ezeket? Azóta hogy vagy? Elmúlt a barnázás? Nekem azt mondja a dokim hogy a terhessegek 40 szazalekanal van barnazas vagy enyhe vérzés, ez még nem jelent feltétlenül bajt. Kívánom neked is a legjobbakat 😊
2020. máj. 4. 16:29
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnèl semmit nem szedtem.

A másodiknál a Prednisolonon kívül a többit igen.

Most,a harmadiknál mindent kiírt az orvos.

+Aspirin protrect

Ma emelt az orvos a Progeszteron mennyisègen. Bízom benne,hogy ennyi segítséggel okés lesz minden végre.

2020. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Prednisolont nem ismerem. De reméljük minden rendben lesz 🙏😊
2020. máj. 4. 18:10
 19/30 anonim ***** válasza:
23%

Én szintén Hashimoto-s vagyok. Normál pm értékekkel ment el az első baba 7 hetesen,missed ab lett a vége. Rá 7 hónapra lettem megint terhes. A tsh-mat havonta nézetem,eddig mindig jó volt. Nagyon okos,veterán endokrinológusom van..az életben nem hallottam még sem tőle,sem az endokrin tanulmányaim során (nővér vagyok) hashimoto diétáról.. szóval nem diétázom..

Letroxot szedek, femibiont és magnerotot. Plusz az előző m.ab.miatt 16 hétig szednem kellett progeszteront. Jelenleg 25.hétben járok, remélem már minden rendben lesz.

Ha jó értékek mellett ment a baba,akkor annak sajnos el kellett mennie.. biztos beteg volt/lett volna. Nekem is ez volt. Legközelebb sikerül. Havonta nézesd a tsh-t! Én legalább is így vagyok nyugodt. :)

2020. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

És ti akikne volt vetélésetek 2x 3x veszélyeztetett terhesként voltatok kiírva vagy pont úgy élitek a mindennapokat ahogy eddig?

Nekem egy volt, de már előre félek hogy a másodikat hogy fogom viselni, a mindennapok stresszével, utazgatással stb :(

2020. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!