Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek sikerült a vetélés...

Akinek sikerült a vetélés után egészséges babát szülni hány menzeszt várt ki mielőtt újra elkezdett próbálkozni?!

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Kettőt.
2015. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kettőt
2015. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom.Megkérdezhetem hanyadik hétben történt a vetélés?Mi dokink véleménye 5-6 mensi után próbálkozhatunk újra.
2015. márc. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy nektek is átkellett élni ezt.

8.héten volt a műtét,nem volt szívhang :(

Az orvos azt mondta min. 6 hónap szünet,abból már letelt 4 de még mindig félek h megismétlődik,így még nem is próbálkozunk.

van aki csak 1 menzeszt vár ki és minden rendben van aki 1 év után ismét elvetél...

2015. márc. 17. 07:47
 5/9 anonim ***** válasza:

A félelem eléggé bénító tud lenni. Ha úgy érzed még ne kezdj bele, csak vigyázz, nehogy az legyen, hogy sose szeded össze a bátorságodat. A 12. hét előtti vetélés viszonylag sűrű, az is lehet, hogy valami vírusfertőzésed volt, az okozta a gondot. Ilyen kis korban még nem feltétlen a "Te hibád" (remélem érted mit akarok vele mondani).

3 mensit kell(ene) kivárni, hogy helyreálljon a méh és a hormonrendszered. Természetesen mindenkinél egyedi, van akinek előbb is lehet belőle teljesen rendezett terhesség.

2015. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még 2010-ben volt egy missd.ab-m a 10. héten. 3 hónapot mondott a doki, hogy várjunk. Megszakítással védekeztünk azalatt, és a 2. hónapban terhes maradtam.

Öt napja volt a cserfes, csupaszív lányom 4. születésnapja. :)

2015. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 hónap?Orvosa válogatja.Ismerősnek 22. hetes vetélés után(megszülte)javasolt 6 hónapot a dokija....7. hónapban teherbe is esett,egészségesen megszületett a kislánya.
2015. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ajánlott az Aviva-torna végzése: rengeteg élő példával bizonyítottan segít (sok-sok egészséges baba.)
2015. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2013. januárjában volt missed ab-om. Akkor a doki azt mondta 3 mensit várjak meg mire újra próbálkozunk. De 3 mensi után úgy éreztem még idő kell, inkább lelkileg mint testileg, így 2013. júliusában kezdtünk próbálkozni és rögtön sikerült is, így 2014. áprilisában megszületett a kislányunk. Minden jót kívánok Neked!
2015. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!