Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy először elment itthon a babám, másodszor pedig nem fejlődött 3 mm től tovább?? gyógyszert szeretnék rá szedni előre , ha megesek már ne legyen semmi baj.

Figyelt kérdés
1sőre is elment, másodjára elhalt. nagyon szeretnék újra terhes lenni , de félek hogy megint ezlesz. Nem mondták mi miatt ment el, hormonzavarok e vagy progeszteronhiány , vagy anyi oka lehet még ami miatt elmegy.Tudtok ajánlani anyaméh erősítőt vagy valami gyógyszert amibe biztos lennék hogy 3dikra ha terhes leszek nem megy el ...lehet nem pont az anyaméhhel van baj mert sok dolog miatt elmegy de streszelek az okát pedig nem mondják! vagy esetleg ha 1-2 évet várok hejrejön magàtól?

2020. jún. 12. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt itt senki nem fogja tudni megmondani.

Sőt az orvosok sem biztos.


A korai magzatelhalások, vagy fejlődésmegállások általában genetikai eredetűek, vagy külső behatás miatt történnek / mindent vagy semmit elve/


“Sima”vetélés valóban lehet hormon..méhnyálkahártya, méhnyak-elégtelenség is/ utóbbi inkább kései vetélést okoz/


Csodagyógyszer nincs

2020. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokan mennek kivizsgáltatni magukat, hogy minden rendben van e odabent. Azt sajnos nem tudom ilyenkor milyen vizsgálatok vannak, mert eddig nem volt rá szükségem szerencsére. Sokan a fogantatás előtt elkezdenek vitaminokat és folsavat szedni. Kicsit feltölteni a szervezetet. Van aki a tiszta méhpempőt szedi. Annak is sok jótékony hatása van...de szerintem neked elsősorban egy alapos orvosi kivizsgálás kellene.
2020. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Irass ki a nőgyógyászoddal 3. és 21. napi hormonsor vizsgálatot, általában ez az első lépés. Párodnak spermiogram andrológusnál.
2020. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.az első 3 hónaposan ment el de akkor nem voltam dokinál mert nem tudtam hogy terhes vagyok csak az mikor elment azt mondták nem tudnak információt adni mert kijött belőlem minden még kaparni sem kapartak


2.dik mi az a méhpempő meg a folsav az mire jó? Amúgy, köszönöm.


3. A páromnak spermiogram andrológusnál miért kéne erre nem is gondoltam ?? Lehet azért is megy el mert nála nem jó valami vagy nem értem:(

2020. jún. 12. 20:33
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Nem úgy kérdeztem hogy, "dik mi az a méhpempő, hanem úgy értettem 2.dik (második)
2020. jún. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!