Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikor lehet újra próbálkozni? ...

Mikor lehet újra próbálkozni? 13.hèten meg kell szakítani a terhességet.

Figyelt kérdés

Őszintén szólva ez pörög a fejemben és segít átvèszelni.

2 normális menstruációt elég megvárni?

Kontrollra az első mensi után kell mennem.

Kezdjük újra a vitamin szedést a fèrjemmel és felkészülünk a következő terhessègre.


2020. jún. 18. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nagyon sajnálom, hogy ez történt. Nekem 9.héten volt műtéti befejezés. Nekem 2 hetet mondott a doki, hogy várni kell. Sokaknál egy menstruációt mondanak, vagy valakinek 3 hónapot. Ahogy észrevettem ez eléggé orvosfüggő. Én is feltettem egy kérdést erről amikor ez törént velem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetel..


Sok sikert kívánok!

2020. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mertekben orvos fuggo.

Nekem 4 vetelesem volt, mindig vartunk, mert kivizsgalas is volt folyamatban es biztunk benne, hogy kiderul valami.

De nekem pl mindig azt javasoltak, hogy az elso menstruaciot varjuk meg, addig vedekezzunk, hogyha ismet terhes lennek, akkor egyertelmu legyen mikortol van a mensi elso napja.

Ugye a veteles utani elso cikkus eleg kiszamithatatlan, nekem volt, hogy 28 nappal kesobb megjott, mint rendesen, volt, hogy majd 9 hetig nem. Ugy azert eleg nehez kikalkulalni, hogy mikor beszelunk kesesrol, mikor legyen teszteles, az elso ultrahang, stb.

2020. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Megkerdeznem inkabb az orvostol, hogy mit javasol.
2020. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónapot mondott a doki. Műtéttől számítva 7 hónap múlva lettem ismét terhes.
2020. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is volt 2 elhalt terhesség miatt missed ab.

Most minden okés volt,de a genetikai ultrahangon az orvos problèmát látott, ezért javasolta a terhesség megszakítást.

Annyira boldogok voltunk,hogy végre minden rendben, erre így jártunk...

Természetesen az orvost is megkèrdezem majd,de mensi után kell hozzá mennem és az még annyira messze van. Az előző missed abok után 2 hónapot vártunk,de ez a terhesség nagyobb volt és mégis most a leggyorsabb a felèpülès fizikálisan.

2020. jún. 18. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért én megkérdeznék még egy-két orvost, hogy tényleg van-e probléma
2020. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom az elözöhöz, mütét elött feltétlen keress meg még egy orvost, mert már volt rá példa, hogy a "probléma" csak egy müszerhiba volt vagy olyan, ami pár hét múlva magától megszünt volna!


Ilyen esetben egy második vélemény szerintem alapvetöen fontos, nehogy fölöslegesen végezzék el a mütétet, föleg olyan elözmények után, mint nálad!

2020. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!