Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Műtét után nincs vérzés. Ez...

Műtét után nincs vérzés. Ez normális?

Figyelt kérdés

A kórházban még aznap volt, másnap reggel csak minimálisan és azóta semmi. Egy hete történt, azóta várom,hogy valamikor elönt,de abszolút nulla.

Hívtam az orvosomat is és mondtam neki. Ő azt mondta,ha nincs lázam,nem görcsölök, akkor okés.

De azért akkor is elég furcsa ez nekem.

Lelkileg vágott padlóra,de amúgy olyan már fizikailag, mintha nem lett volna beavatkozás.

Másnál missed ab után hogy alakult?


2020. jún. 22. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nagyon sajnálom, hogy ez történt. Ne aggódj, ez normális. Nekem is ilyen volt. Műtét napján volt minimális vérzés, 2 napig nagyon kevés barnázás, majd 1 hétre rá 1 napos közepes vérzés. Majd műtét után 5 hétre rá az első menstruáció. Azt mondják a láz a baj, meg ha sok a vérzés. Nekem ráadásul azt mondták a kórházban a műtét napján, hogy 5-6 napig vérezni fogok, mint a menstruációkor. Én is pont ezért aggódtam. Mielőbbi gyógyulást kívánok neked lelkileg!
2020. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ezt mondta az orvos még a kórházban.
2020. jún. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!