Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ugye missed abot mindenhol és...

Ugye missed abot mindenhol és mindig altatásban végzik?

Figyelt kérdés
Ma hívtam fel a kórházat, hogy időpontot kérjek. Szerettem volna erre rákérdezni, de a hölgy bár nagyon kedves és rendes volt, mindig kitért a kérdés elől. Illetve azt mondta, hogy bármikor mehetek, ha a szükséges kivizsgálás meglenne, akkor lehet még aznap meg is csinálják. Ezzel elbizonytalanított az altatást illetően.
2020. aug. 3. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora volt a terhesség, amiben elhalt a magzat.
2020. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Baratnomnek altatasban csinálták. 16 hetes volt a baba.
2020. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
7-8 hét
2020. aug. 3. 11:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán igen. Ha már nagy baba lenne, akkor meg kellene szülni, de 8. héten erről nincs szó. Azért térhetett ki, mert csak egy recepciós és fogalma sincs, nem akart olyan kérdésre válaszolni, amihez nem ért.
2020. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 9 hetes volt, és 4.baba lett volna a 3. élő után.És igen altatásban csinálták.
2020. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is altatásban csinálták most márciusban es 8 hetes volt.
2020. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6/6!

Volt tágítás? Valóban nagyon fáj?

2020. aug. 3. 12:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én inkább kellemetlennek mondanám , de szerintem minden embernek más ki hogy bírja a fájdalmat. Nem volt vészes és max 10 perc volt szerintem annyi se.
2020. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem missed ab-ot csinálnak. Missed ab. = elmaradt vetélés, azaz a magzat nem él, de nem indult be maga a vetélés.

A műtétet, aminek során a eltávolítják, műszeres befejezésnek nevezik. Nem kötekedni akarok, de annyiszor olvasom így, és egyszerűen zavar.


A kérdésre válaszolva: változó. Nálunk alapból altatásban csináljak, de a covid miatt - mivel az altatás a személyzet számára nagyobb kockázattal jár- mostanában lokális érzéstelenítésben csináljak plusz bódítással. Ott kell megkérdezni, ahol a műtétet végzik.

2020. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

Persze, nem akarsz kötekedni...


Minden babaszappan, halászlé, és időmenedzsment kifejezést használó kérdés alá is odamész nyelvészkedni, vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsések, hogy kifejted részletesen szegény kérdezőnek, miért fogalmaz rosszul egy ilyen nyomorult helyzetben? Érzéketlen vagy, nézd meg ezt is a szótárban, hogy mit jelent pontosan!

2020. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!