Shiroi-chan kérdése:

Elvesztettem a babám?

Figyelt kérdés

Késett 4 napot a menszeszem és elvégeztem egy tesztet ami pozitív lett. Azután elvégeztem még hármat és egy elektromosat is, amelyik kimutatja hány hetes a magzat. 2-3 volt. Aztán rá 2 napra vérezni kezdtem. Azt mondta mindenki (az interneten is azt olvastam), hogy normális, ez csak a beágyazódást jelzi. Ez aztán elkezdett egyre több és élénkebb színű lenni, egyre jobban hasonlított a normális menstruációra, valamint nagyon bájt a hasam éy derekam. Ma elvégeztem még 2 tesztet amelyeken a második csík alig látszik, annyira halvány. Ezek alapján elveszítettem a babám, vagy csak a még mindig tartó vérzés miatt nem mutat tiszta eredményt?

Kérlek csak normális válaszokat írjatok, elég kiborító így is a helyzet.



2020. aug. 19. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sztem elment a baba, de mindenképpen el kellene menned orvoshoz, hogy megnézzen.
2020. aug. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindenképpen elmegyek orvoshoz de nem kellene megvárnom, hogy megszűnjön a vérzés?
2020. aug. 19. 06:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig vérzel, akkor igen, ez sajnos valószínűleg egy nagyon korai vetélés volt :/
2020. aug. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ugyanígy volt. Késés, pozitìv teszt, majd halványodott, aztán vérzés. Elment a baba egy jó erős menstruációval. Én voltam dokinál a halványodómteszt stádiumában és elkezdtem progeszteront szedni, de az orvos is mondta, hogy esélytelen, hogy megmaradjon, akkor menjek vissza, ha a menstuációm nem múlik.

Nagyon megviselt, de inkább most, mint később. A következó hónapban terhes lettem, pedig előtte évekig próbálkoztunk!

2020. aug. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt gondolom, hogy elment a baba. A vérzés sosem jó.

A beágyazódási vérzés amúgy a menstruáció előtt van 3-5 nappal kb. és maximum pár pötty és barna színű, nem élénk vörös.

Sajnálom kérdező.

2020. aug. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. aug. 19. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta? :/
2020. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!