Ez valóban igaz lehet?

Figyelt kérdés
Három vesztésem volt az utóbbi 4évben!minden vizsgálatot elvégeztettünk, de szó szerint mindent! Csak az átjarhatósági maradt, de az akkori dokim nem tartotta indokoltnak! Most váltottam orvost, és már megis csinálta az átjarhatóságit! Persze tök nyugodtan mentem hiszen ott úgy sincs gond, aha...tévedtem! Jobb oldalt elég szűkös volt, de sima ügy volt, de bal oldalt teljesen zárt! Doki annyit mondott, hogy most próbálkozzunk erősen,eddig is azt csináltam, de mindegy!Na de kérdeztem tőle, hogy van-e összefüggés esetleg a vetélésekkel és annyit mondott, hogy nem, de nemlehet kizárni! Aztán én lüke elfelejtettem megkérdezni, hogy miért nem lehet kizárni! Esetleg ha valaki tudna segíteni nagyon örülnék 🙏
2020. szept. 12. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj, nekem nem volt ilyen problémám, de megdöbbentett amit írtál. Ezek szerint az egyik petevezetőd el van záródva, de az orvos azt mondta, hogy próbálkozzatok csak? Mert ez egyenes út a méhen kívüli terhesség felé. Vagy átfújással megszüntette a problémát? Ha nem kaptál kezelést az elzáródásra, akkor javaslom, hogy keress fel inkább egy újabb orvost, mert szerintem így veszélyben vagy.
2020. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A bal oldalon nemtudta, de a jobb oldalon sikerült szépen átjárható lett!gondolom azért is mondta, hogy próbálkozzunk mert hiába próbálkoztunk már másfél éve, nemsikerült a baba.
2020. szept. 13. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!