Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nagyon gyakori, hogy a 10-11....

Nagyon gyakori, hogy a 10-11. héten elhal a magzat és ezt csak a 12. heti UH-n veszik észre?

Figyelt kérdés

Ma a munkahelyen feljött ez a téma kolleganök között, mesélte az egyik, hogy ő 11 hetesen vetélt el, a másik, hogy kétszer is a 10-11. heten halt el a babája, de nem vetélt el, csak az ultrahangon vették észre....


Én meg itt ültem majd 11 hetesen és ezt hallgattam...:/

Persze, már itt is olvastam nem egy ilyen kérdést, de próbáltam elhessegetni magamtól a gondolatot, csak most megyünk lassan 12. heti UH-ra, eddig vártam, most meg beparázram, hogy odamegyünk és nem dobog majd a babám szíve... :/


Az eddigi napi 2-3 hányingerem is elmúlta hétvégen...



2020. szept. 22. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez a gondolat mindenkiben felmerül egyszer-kétszer. A lényeg, hogy ne hagyd, hogy elhatalmasodjon rajtad. Előfordulhat, de nem olyan gyakori. Nekem is elmúlt minden tünetem a 12. heti uh előtt (mondjuk ennek egy részről baromira örültem is), a gyereket ugye még nem érezni ilyen korán, aztán mégis ott táncikált nekünk az ultrahangon. Nem lesz semmi gond, hidd el.
2020. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem gyakori. Hamarabb, a 7.-8. héten gyakoribb, de nyilván akkor sem fordul elő mindenkivel. Én is ismerek olyat, aki a 15. héten vetélt el, sőt ennél még sokkal rosszabbakat is tudok, de a legtöbb terhességből születik egy egészséges gyerek, erre kell koncentrálni. Ha kimész az utcára, akkor se arra gondolsz, hogy mindjárt a fejedre esik egy tégla, pedig az is előfordulhat. A hányinger pedig mindegy, nekem is elmúlt néha pár napra, pedig szülésig hánytam.
2020. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem gyakori. Ahogy a többiek is írják, a 6-8. hét sokkal rizikósabb, utána már jelentősen csökken az esély. A 12. héttől pedig gyakorlatilag állandó marad egy alacsony kockázat.


Amúgy hadd jegyezzem meg, hogy nem semmi empátiával megáldott tyúkok között dolgozol...

2020. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudják még, hogy kisbabát várok.


Amúgy nem parazok egész nap vagy ilyesmi, a 7. heti UH után egészen megnyugodtam, pláne, mert utána egyre erősebbek lettek a tüneteim, csak na, ez most valahogy kicsit betett.

2020. szept. 22. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Akkor visszaszívtam. Ne aggódj, nem lesz baj.
2020. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt,hogy 10+3 voltam mikor mentem uh-ra és ott mondta az orvos,hogy nincs szívhang, kb a 9ik héten állt le. Másnap beindult a vetélés.
2020. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdezö? Nekem is tegnap óta elmult minden eddigi tünetem,nem fáj semmim.ezen parázok most én is.nem tudom holnap még rohanjak e vkihez megnézetni magam,vagy jövöheten a saját dokimhoz.most vagyok 9.hetben.
2020. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!