Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés utáni kaparás hogy...

Vetélés utáni kaparás hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Ma kaptam beutalót, holnap reggel kell bemennem. Ilyenkor mire kell készülni? Azonnal meg is csinálják? Vigyek valami ruhát? Egyek, ne egyek? Tudom, az orvostól kellett volna megkerdezem, de annyira kétségbeestem, hogy azt sem tudtam mit kérdezzek.
2020. szept. 24. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne egyèl és reggel már nem is igyál. Adnak hálóinget,amit azonnal át kell venni. Kapsz ágyat, műtét után pár órát ott kell lenni és mehetsz haza.

Sajnos 3 alkalommal is volt benne részem. :(

Kitartást!!

2020. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy délután mentünk a kórházba. Szerencsére reggel ettem utoljára, így megcsinálták a műtétet este. (Szóval szerintem ne nagyon egyél)Vettek vért, aztán saját lábon mentem a műtőbe. Ott fel kellett feküdnöm az asztalra, lábakat felrakni. Majd megkaptam az infúziót és képszakadás. A kórteremben ébredtem. Reggel kiengedtek. Véreztem utána még kicsit.
2020. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma már egyáltalán ne is egyek? Mert reggel 7 óta nem ettem semmit, holnapig lehet, hogy éhen is pusztulok. Bár most úgy érzem, hogy úgysem tudnék egy falatot se lenyelni.
2020. szept. 24. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
De egyél! Vacsorát még nyugodtan,de utána már ne. Inni is reggel 6-ig max,de akkor se sokat.
2020. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom! Nekem múlthét pénteken volt. Éjfélig ehetsz/ihatsz, utána nem. Lesz vérvétel majd, utána felhelyezik a lamináriát ha nem szültél még. Nekem 9-kor rakták be, utána nem szabad felállni. Délben toltak a műtőbe. A beavatkozás gyorsan megvan. Műtét utén még 2 óráig nem lehet inni/enni. 3-kor mehettem is haza. Mielőbbi jobbulást kívánok! Kitartást!
2020. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!