Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után pozitív terhess...

Missed ab után pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Augusztus 26-án volt missed ab-m. Utána az 5. héten még pozitív volt a teszt, majd elkezdett csökkenni, végül csináltam egy tesztet ami teljesen negatív lett, ma viszont megint látok a teszten 2. csíkot, úgy hogy este készült.

Szerintetek ez még mindig az ürülő hcg vagy már reménykedhetek? Nem védekezünk a párommal illetve a műtét óta még nem jött meg.

Szept 25-én volt ovum, a héten barnán pecsételtem 2 napig. Szerintetek?



2020. okt. 11. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egyszer már negatív lett a teszt, akkor a hcg már kiurult, nem termelődik újra, úgyhogy nem lehet utána újból pozitív a tested.


Nekem szept. 24en volt ovuláció, és tegnap reggel már halványan, de pozitív lett a tesztem! Úgyhogy szerintem valószínűleg újra teherbe estél! Pár nap, és kiderül, ha erősödik a teszt. Kívánom a legjobbakat!

2020. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges én is így lettem újra terhes. Nekem márciusban volt missed.
2020. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szeptember 2-án műtéttel fejezték be a terhességet. A 3. Héten negatív volt a teszt. Holnapután lesz 6 hete a műtét, még nem jött meg, nagyon szeretném pedig, hogy újra probálkozhassunk. Mindenki azt tanácsolta, hogy 1 menstruációt várjunk meg. De mi sem védekezünk, olvastunk pozitív példákat, hogy meg sem jött és terhes lett, és egeszséges babának adott életet.

Remélem titeket is ez a csoda ért! Írd majd meg nekünk kérlek! Hadd lássák még pozitív példákat! :)

2020. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez már a kimaradt menstruációd?
2020. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, a műtét óta nem jött meg, illetve pozitív a teszt is.
2020. okt. 13. 19:53
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha voltatok védekezés nélkül együtt sztem esélyes a baba.
2020. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Voltunk, viszont nagyon halvány a teszt és nem látom, hogy a 3 nap alatt erősödött volna . :/
2020. okt. 13. 20:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Fel tudod tenni? Nekem is brutál halvány volt, szinte csak én láttam, 1 hét múlva volt erősebb.
2020. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]


Képen kevésbé látni.

2020. okt. 13. 21:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Látom amire gondolsz. Ma csináltad? Nem tudsz elmenni egy hcg vérvételre?
2020. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!