Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után lehet még...

Missed ab után lehet még pozitív a teszt 3 hónappal?

Figyelt kérdés
Januárban volt missed ab-om,beteg volt a babám.Ma csináltam egy tesztet mert kimaradt áprilisban,és pozitívat teszteltem. Annyi munkám volt és antibiotikum-kúra,gyökérkezelés..és tüneteim meg semmi.Így nem foglalkoztam vele.Védekeztünk óvszerrel vagy megszakításos módszerrel vagy helyileg alkalmazhatóval, egyszer sem történt "baleset".

2015. máj. 12. 18:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nagyon előrehaladott (és elvesztett) terhesség esetén se tart ennyi ideig a HCG kiürülése.


Valószínű, hogy újra terhes vagy.

A felsorolt védekezések közül egyedül az óvszer megbízható, a többi nem.

2015. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem az orvosom 6 hónapot mondott hogy várjak.Akkor most újra missed ab-om lesz?
2015. máj. 12. 19:05
 3/33 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy nekem kellett lamináriát felhelyezni, most is számíthatok rá?
2015. máj. 12. 19:06
 4/33 anonim ***** válasza:
84%

Miért vagy ennyire negatív?

Miért lenne biztos, hogy ez is elmegy?

2015. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Elõször is nyugi!!! Nem biztos h ez a baba nem lesz egészséges vagy nem marad meg. Menj el dokihoz. A 6 hónap egy biztonsági dolog, de 3 hónap sem vészes egy újabb terhességre, ha belül minden rendben a méheddel, nyálkahártyával stb. Drukkolok neked!
2015. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Tudom, és nagyon aranyosak vagytok.Csak én nem tudtam hogy terhes vagyok, és volt röntgenem, gyökérkezelésem 2x, augmentin kúra, alkohol->mondjuk az csak módjával.Ha tudtam volna...
2015. máj. 12. 19:13
 7/33 anonim ***** válasza:

Van, akinek a 2 egészséges gyereke között 10 hónap a korkülönbség. Szerinted ő kivárta a 6 hetet szülés után...?


Állj hozzá pozitívan, minden rendben lesz!

Orvoshoz menj minél előbb, hogy megnyugodj.

2015. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz, hogy tudd hányadik hétben jársz, hiszen valószínűleg babát vársz. Mivel kimaradt áprilisban, így te nem tudod kiszámolni, hogy hány hetes lehetsz.

Hát, a röntgen, antibiotikum kúra, alkohol nem éppen ideális dolgok a babavárás alatt, de nem tudhattad. Ettől viszont még nem biztos, hogy beteg lesz a baba. Menj dokihoz és konzultálj vele.

2015. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az a baj hogy én erre nem vagyok felkészülve legfőképp lelkileg nem. Nem tudnám ezt még egyszer végig csinálni. Most is görcsölök fáj a hasam. Mit tegyek hogy ne kelljen még a családsegítősökkel bajlódni megalázkodni. Ne vessetek meg légyszi, tényleg nem állok rá készen.
2015. máj. 13. 17:17
 10/33 anonim ***** válasza:

Jól értem: nemrég elvetéltél, most pedig el akarod vetetni, akár egészséges, akár nem???


Az első nem tervezett volt?

Ha igen, miért nem védekeztetek most se normálisan? Mert csak az óvszer normális, ha nem akarsz gyereket (a megszakítás, helyi spermicid nem az).


Ha pedig tervezett volt... akkor meg ne már! Szedd össze magad! Ha egészséges, miért ne akarnád?

2015. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!