Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után van konttoll,...

Missed ab után van konttoll, illete házasélet elhagyás?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz sajnos egy misseb ab-om. Üres pezezsák, nem fejlődött ki benne semmi.


Az orvos kb semmit nem mondott el a műtétről, anyukámtól tájékozódtam, neki kb 10éve volt.


Azt mar nagyjából sejtem mi vár rám. Reggel befekszek, és még aznao haza is mehetek.

Ám amiről sehol nem kapok infót. Itt is van 6 hetes kontroll? Mint szülés után. Illetve a szex mikortól ajánlott? A vérzés kb meddig tart?

Kb homály nekem ez az egész


2020. okt. 27. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezen kell keresztül menned. Az orvos fura, hogy nem tájékoztatott.

Nekem volt 3 és 6 hetes kontrollom is mondjuk nálam szuper erős vérzés volt és még 2 napig bent is kellett maradnom. 3 hét pihenést ajánlott mielőtt újra szexelnénk és 2-3 hónap pihenést az új baba projekthez.

2020. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pont ez merült fel bennem, csak már kiírtam addigra a kérdést. Hogy mikor lehet ujra probálkozni "élesben", babat szeretnénk.


Köszönöm a választ 😊

2020. okt. 27. 12:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha még nem szültél, akkor nem engednek haza aznap, hanem egy éjszakát bent kell lenni. Nálunk így van.

Van kontroll és az első kontrollig semmi szex. Utána majd az orvos megmondja, hogy minden rendben van-e, mit lehet, mit nem.

Ezentúl, pl. a kontrollon majd nyugodtan kérdezz rá nála bármire, ami érdekel, ha saját magától nem mondja.

2020. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Van mar 1 fiam, igy ez nem volt kérdés hál isten :)


Sztk-s doki, nem ő fog csütörtökön ott lenni. Nyilván rá fogok kérdezni attol az orvostol, aki ott lesz, de elötte is szerettem volna kicsit tisztábban látni...

2020. okt. 27. 12:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt gyerek,mikor volt miss.ab. Mégsem kellett bent maradnom, gyakorlatilag műtét után 4 óra múlva lehet hazamenni ha nincs probléma. Persze máshol lehet máshogy van. Mi 6 hetet vártunk,de még lehet több is volt,de a lelki része miatt, úgy megviselt mindkettőnket,hogy valahogy nem volt hangulatunk se hozzá. Rá egy évre már terhes voltam és már 2 hónapos a babám.
2020. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Nekem a doki azt mondta, hogy 2 hétig nincs házasélet, utána lehet. Kontroll műtét után 3 héttel volt. 2 ciklust kell várni az újabb próbálkozással. De ezeket el kellene, hogy mondja majd műtét után.

Nekem idén 2 ilyen műtétem volt. Az elsőnél 2 hétig véreztem, de nem erősen. 3 nap volt amikor jobban véreztem, de akkor se annyira mint egy menstruációnál. 2. műtétnél nem igazán volt vérzés, inkább csak enyhe barnázás, és darabos. Akkor kell sürgősen visszamenni, ha ömlik a vér, vagy lázad van. Jobbulást!

2020. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tegnap megvolt a műtét. Hát mélységesen fel vagyok hábotodva a kórházra és az orvosokra...


Reggel 7re berendeltek minket, fél 10ig ott ültünk a terhesek közt ultrahangra várva. Fél 10kor végre behívtak, majd a doki nekemesett kb, h én minek mentem be, mert ő csak élő terhességekkel foglalkozik. De kb az egész folyosó hallotta. 11re végre talaltak egy orvost, aki hajlandó volt megultrahangozni.

Akkor felvittek egy másik osztalyra, ahol a folyosón kellett varakozni, mert nincs szabad ágy... megjegyzem az ottlevő kb 20 szobából 3ban voltak. A folyosóról vittek a műtőbe, ahol egyből elaltattak, majd egy szobában ébredtem kb 1órakor. Dokit nem láttam, azt sem tudom ki műtött. A szobába bejött a nővér, annyit mondott 3ig aludjak, azt ha utána tudok enni inni, mehetek haza. 3ig pihentem. 4kor már kimentem, hogy ettem ittam sétalgattam, meddig kell várni?! Fél óra... 5kor ismét még fél óra. 6kor már idegesrn megkérdeztem, na akkor a nővér kb hozzámvágta a zárót, és ennyi. Mehettem haza. Orvost nem láttam, tájékoztatást nem kaptam a hogyan továbbról. A zárón van annyi, hogy 6 hét mulva kontroll javasolt...

2020. okt. 30. 08:38
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: Nagyon sajnálom, hogy így bántak veled:-( Borzasztó volt olvasni, hogy ilyen helyzetben ezt "megtehetik". Amit írtam azért figyeld, hogy ha lázad van akkor kórház, vagy ha szó szerint ömlik a vér. Két hétig pedig nyitva lehet a méhszáj, tehát házasélet ne legyen.
2020. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi 6/8-as 😊

Ma már kb nem is vérzek. Ellenben a hasam fájdogál. Nem görcsöl, hanem szo szerint kicsit fáj. De én ugy gondolom ez természetes, hisz csak ott "turkáltak", gondolom valami seb is lehet ahonnan kapartak. De csak én gondolom.

Keresek egy magandokit, kontrollra inkább oda megyek. Ezt a megalázást nem szeretném még1x.


Mikor megallapításon voltam 14.én akkor 3és fél órát vártam. Ra 1 hétre, mikor visszahívtak, 3órát vártam. Szerdan az altatóorvosnál 3ésfél órát vártam... nesze neked időpont. Megyei egyetemi oktató korház... szégyen komolyan.

2020. okt. 30. 10:36
 10/12 anonim ***** válasza:
6/8-as vagyok: én szeptemberben szinte nem is véreztem, csak barnáztam, meg sokszor darabok jöttek ki. Hasam kb 1 hétig fájt. Jól teszed ha magándokihoz mész ezek után, az csak normálisabb lesz.
2020. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!