Van még remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A párommal évek óta várunk babára és szeptemberben végre sikerült pozitívat tesztelnem.

6 hetes ultrahangon minden rendben volt, volt szívhang.

Ma voltam újra ultrahangon. 8hetes vagyok és nincs szívhang :( látták az emberiót de állítólag nem fejlődött, ugyanakkora mint 6 hetesen és már szívhangot sem lát.

Holnap el kell mennem egy másik orvoshoz is aki ha ezt megerősíti műtét...

Van még remény szerintetek? :(

Belehalok a fájdalomba...

27/L


2020. okt. 27. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont így voltam. Engedd el :(
2020. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos valószínű,hogy elment. Nehéz dolog,az első nekem is m.ab lett a 7.héten. El kell engedni,mindennek oka van. Nehéz,sokat sírtam én is de azzal vigasztaltam magam,hogy egyrészt ez gyakori,másrészt inkább most menjen el,minthogy később (pl.26 hetesen ) megszülj egy halott babát vagy betegen szülessen.. el kellett mennie,lehet beteg volt.

A következő sikerül majd, ebben bízz! Nekem is 2 hónapos a kis szivárványfiam. :)

Kitartást neked. <3

2020. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom:-( Tudom milyen nehéz most, én áprilisban jártam így a lombik terhességemmel. Én is azzal vígasztaltam magam, hogy biztosan beteg volt. Inkább korábban történjen ez, mint később. Sírd ki magad, az is sokat segít. Idővel jobb lesz. Kitartást kívánok!
2020. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is nagyon sajnálom ami történt. Sajnos pontosan ugyanez történt velem. 4hete volt a mutetem. Tudom, hogy ilyenkor sajnos semmi nem segít. Sird ki magad. Hidd el az idő majd segíteni fog. Én jelenleg folyton arra gondolok, mikor kopogtat már egy új terhesség ami feledtetheti ezt a nagy fájdalmat és űrt.
2020. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!